Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit fizetsz a bébiszittere...

Mennyit fizetsz a bébiszitterednek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy indiszkrét kérdés, de szombaton jön hozzánk egy lány, és szeretnék konkrét árat ajánlani neki. Köszönöm előre is annak, aki válaszol.
2010. okt. 13. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy most mennyit adnak, de egy kis viszonyítás végett leírom, hogy kb. 5 éve én is bébiszitterkedtem egy kisebb faluban, és óránként 600 Ft-ot kértem, plusz egy tál ételt (merthogy több órán át ott voltam mindig), és a diákjegy árát buszra. Ugyanebben az időben barátnőm Pesten 2000 Ft-ot kért óránként baráti alapon. Szóval helyenként változó.

Azt vedd számításba, hogy ha több gyermek van, többet is kell adni, és mindenképp órabérbe. Még mielőtt odaér, egyezzetek meg az árban... :)

2010. okt. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 1 évet babysitterkededtem egy családnál,és egy napot 4500 Ftért vállaltam,kaját nem kértem,de ők adtak.És csak 1 gyerekre kellett vigyáznom.Az órabérem Nekem kb 400-500 Ft volt azért,mert én dolgozni akartam,nem meggazdagodni belőle!!!!Amúgy én Pesten dolgoztam.

De azt hozzá kell tennem,hogy mindenki más árban dolgozik,van aki 600 Ftért,van aki több 1000 FTért ÓRÁNKÉNT!!!!

2010. okt. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Az lemaradt, hogy nem mindegy, milyen korúak a gyerekek, és hogy otthon kell-e lenni velük, vagy máshol.

Ha csak játszani kell velük, vagy épp kaját is kell adni ill. oviba menni értük, fürdetni, fektetni, stb, az nem egy kategória. Én pl. egy 3 és 4 éves gyermekkel voltam, plusz néha a kisbabát is felügyeltem.


Második válaszoló: sajnos nem mindenki teheti meg, hogy csak úgy dolgozgasson, irigyellek hogy te megtehetted. Van, aki a bébiszittelésből veszi meg nagy nehezen a jegyzeteit az egyetemre.


A kérdezőnek: szerintem a mai árak mellett egy gyermekre is adj óránként 500 Ft-ot, hisz ennyit más munkahely is ad, és egy picire vigyázni mégiscsak felelősségteljes munka.

2010. okt. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi 500 Ft-ot fizetünk óránként.
2010. okt. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az első válaszolónak:én vagyok a 2 válaszoló

nem azért vállaltam ennyiért,mert megtehettem,hiszen 2en éltünk,és élünk a mai napig 70ezer Ftból,azért dolgoztam ennyiért,mert kellett a munka,és bármilyen keveset is kaptam érte,legalább volt mit enni a hétvégén!!!!

2010. okt. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
és az lemaradt,hogy én meg így egyáltalán nem tudom megvenni a jegyzeteimet az egyetemen,mindent könyvtárból,vagy ahogy lehet úgy szerzem meg,mert egyáltalán nem tudjuk megvenni,mert a 70ezerből 35 az albérlet+a rezsi!!!!
2010. okt. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!