Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit fizetsz a bébiszittern...

Mennyit fizetsz a bébiszitternek 1 óráért?

Figyelt kérdés
Az árban mivan benne?Pl: kicsik etetése,fürdetés stb..
2010. jan. 18. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 1000-t fizetek, bár ő bölcsödei gondozónő. Már másfél éve jár ide, olyan mit egy családtag, bármit megcsinál, ha elmegyünk itthonról, még csak meg sem kell beszélni előre. A két gyerekre is hajlandó vigyázni, bár én rákérdeztem, hogy nem kér érte többet?

Annyira megszerettük, hogy bármikor bármiért felhívatjuk, segít. Ez már több nálunk, mint gyerekfelügyelet, csak sajnos nem keres sokat, ezért csinálja, na meg nem mellékesen imádja a gyerekeket, ami látszik. Pl beteg voltam, eljött hozzánk, kivasalt, gyereket játszótérre vitte, vacsoráztatás, lefektetés.

2010. jan. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jajj,dearanyos.:) Köszi a választ
2010. jan. 19. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!