Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a jobb? Tanuló Teddy...

Melyik a jobb? Tanuló Teddy v. Tanuló Kutyus? Egyáltalán vennél ilyet egy 1,5 évesnek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 08:25
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Az egyik boltban most ugyanannyiba kerül a teddy mint a kutya. Elméletileg többet is tud.

Szerintetek?

2010. okt. 13. 08:26
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem venném, mert ilyen zenélő-villogó-beszélő játékoknál sokkal jobb és hasznosabb fejlesztő játékok is vannak.
2010. okt. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

egy és másfél év közöttieknek ezt ajánlják:


* Lassú, elemmel működő vezethető járművek

* Játékkészletek

* Olyan játékok, amelyek segítik a korai tanulást

* Babaház-témájú játékkészletek

* Lökhető és húzható játékok


másfél két éveseknek ezeket:

* Olyan játékok, amelyek fejlesztik a szem-kéz koordinációt

* Lassú, elemmel működő minimotorok

* „Nőj fel velem” minimotorok

* Autók, teherautók, vonatok és más járművek

* Olyan játékok, amelyek segítik a korai tanulást

* Építkezési és építő játék-készletek


a korai tanulás kategóriában simán belefér a testrészek tanulása meg a korai angol szóval még ha nem is vennék ilyet de életkornak megfelelő.

az hogy maci v. kutyus? inkább a kutyát ..

2010. okt. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A korai angol szót nem értem, hisz kutya és maci is magyarul beszél és dalol.

És miért pont a kutyust? Szerinted aranyosabb?

Mindenféle játéka van már (építős, motor stb) ezt mástól kapná...

2010. okt. 13. 09:44
 5/15 anonim ***** válasza:
Szia, nagyjából ugyanaz a kettő, dalok-hangok tekintetében, talán a kutyust jobban meg lehet fogni, és nekem aranyosabb, a teddy meg világít,az meg azért érdekes, nekünk kutyus van, nagyon szeretik!17 hónapos kislány anyukája
2010. okt. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudom hogy magyarul beszél énekel de ha akarjátok tanitani angolul akkor a kutyával gondolnám egyszerübbnek angolul elmondani neki hogy mije micsoda meg mit csinál a kutyus.


szerintem is aranyosabb a kutya mint a maci.

2010. okt. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Bocs hogy más témát teszek fel, de ha már itt tartunk és írtad, hogy babaház témájú játék, akkor arra volna ötleted? Más válaszát is várnám!

Előre is köszönöm!

2010. okt. 13. 09:52
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Biztos, hogy egyiket sem venném! Már a nevük is borzasztó! TANULÓ! Csak a szülők megvezetése a cél, a gyerek nem lesz okosabb tőle, sőőőőt!
2010. okt. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Bocs az offért, de Carmen, eddig mindenhol olyan értelmes, jó válaszokat olvastam tőled, de most meglepődtem, hogy ezeket pont te írod! Komolyan gondolod, hogy egy egy éves baba majd egy gépkutyától fog angolul megtanulni? És hogy minimonitort kellene venni egy ilyen kisgyereknek? Egyáltalán, honnan van ez a lista? agyon kevés hozzáértést tükröz. Gondolom, valamelyik játékbolt ajánlása.
2010. okt. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
én mini-motort láttam..
2010. okt. 13. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!