Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekkel nyaralásról kellett...

Gyerekkel nyaralásról kellett már idő előtt hazajönnötök, vagy fulladt már kudarcba?

Figyelt kérdés

Családi nyaralásra gondolok. Volt már olyan, hogy hamarabb haza kellett jönnötök, vagy hazajöttetek valamiért, mint azt terveztétek?

Mi történt ami miatt idő előtt abba kellett hagyni a nyaralást? Ha nem a gyerek miatt történt, hogyan mondtátok el neki?



2023. júl. 3. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Soha.

Esetleg egy betegség esetén el tudom képzelni. Vagy egy nagyon nagyon közeli hozzátartozó halála esetén.Más nagyon nem jut eszembe mi miatta lehetne.

2023. júl. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem sokkal előbb jöttünk haza, mint terveztük. Estig akartunk maradni, de reggel haza kellett indulnunk, mert szegénykém utolsó éjjel belázasodott.
2023. júl. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Mi nem járunk nyaralni, de az egyik ismerősünk ovis fiát a nyaralás első napján elütötte egy biciklis, eltört a lába, úgyhogy annyi is volt az egésznek...
2023. júl. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Tesómék tavaly mentek a Balcsira. A gyerkőc (8 volt akkor) összeszedett valami fosós-hányós vírust. Addig sosem volt ilyen gondjuk nyaralás alatt. 3 nap után hazajöttek (10 napra mentek volna). Aztán átment a szülein is.Idén szerencsére minden jól ment (eddig,reméljük így is marad).
2023. júl. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Akkor történt ilyen, amikor én lettem beteg, általános iskolás koromban. Egy vagy két nappal a tervezett nyaralás előtt jött ki rajtam a bárányhimlő.
2023. júl. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Igen. Pont akkor lett tüszös mandulagyulladása+ 40 fok láz, minden car volt nagyon rosszul érezte magát, úgyhogy kár lett volna egy hotelszobába tölteni a lábadozási időt.

Később bepótoltuk aztán annyi.

2023. júl. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk is volt, hogy a 4 napos nyaralás 2. reggelén a nagyobb gyerekünk lábfejében megrepedt egy csont és fekvőgipszet kapott. Ettől még ugyanúgy maradtunk, ki volt fizetve teljes ellátással, pihenni meg itt is ott is tudott. De így legalább a kajakészítéssel, főzéssel, házimunkával nem kellett foglalkozzak a gyerekek mellett.
2023. júl. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Mi egy hétre mentünk volna Horvátországba tavaly. Az akkor másfél évesem az utolsó előtti nap náthás lett és belázasodott. Másnap reggel összepakoltunk gyors és indultunk haza. Végül is ezt leszámítva szerencsések voltunk, mert csak egy napunk úszott el, és maga a nyaralás mindenkinek tetszett, gyerek meg az első!
2023. júl. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
10%
Az öcsém miatt minden rhadt nyaralásunknak ez lett a vége, mert érdekes, mindig akkor hányt- ment a hasa, lázasodott be, etc. Előtte-utóna soha, nyaraláson 99%-ban.
2023. júl. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amikor 4 éves voltam, Bikalon nyaralunk, és a testvéremmel akkor kaptuk el a Bárány himlőt. Utolsó vagy az előtti nap volt, már nem emlékszem rá 😂
2023. júl. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!