Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lenne az ésszerű megoldás...

Mi lenne az ésszerű megoldás ebben az esetben? A párom exe kórházban, hova legyenek a gyerekeik?

Figyelt kérdés

A párom exe kórházba került. A jelenlegi férje és annak szülei a közös kicsiket bevállalják, de a páromtól született nagyokat nem. A párom megkérdezte, hogy be tudnám-e őket fogadni 3-4 hétre.

Egyfelől szívesen igent mondanék, de nem férnénk el 2,5 szobában, mert nekem is van 3 gyermekem és a testvérem is velünk lakik, ráadásul kevésnek is érzem magam ennyi gyerekre egyedül. A párom a munkásszállóra nem viheti őket.

A láthatások alatt elmaszkálós programjaik szoktak lenni.


2023. júl. 7. 09:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%

És akkor anyósék kirakják a gyerekeit, még ő kórházban van?

Hát tudod!!!

Oda vannak bejelentve a gyerekek, ott laknak! hát én biztos h ott is hagynám őket most is.

a saját gyerekei mellett nem tud ránézni a nagyobbakra?

2023. júl. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
92%
Hát ez kva jó.... Nincs hol lakniuk de bevàllalnak több közös gyereket. Eszem megáll. Sajnàllak. Egytől egyig idiótàk. Remélem ti azért nem akartok már közöset.
2023. júl. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
78%
Az apai, anyai nagyszülôk nem tudják bevállalni ôket esetleg? Amúgy milyen betegség ez, amivel kórházba kerül hetekig? A legtöbb mûtétet is azért egy-két hét alatt lezavarják. Ha meg olyan súlyos, hogy esetleg bele is halhat, vagy nem tudja késôbb sem ellátni ôket, akkor lehet, hogy végleges helyet kell keresi a gyerekeknek.
2023. júl. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 babyboom567 ***** válasza:
90%

Hát én végtelenül sajnálom azt a kórházba került nőt,és sehogy sem tudom felfogni, hogyha valaki ilyen kiszolgáltatott helyzetben van(hogy a gyerekekkel az új pasi szüleihez kell költöznie), akkor MIÉRT???!!! taszítja bele jobban magát a kilátástalanságba, hogy még oda is szül GYEREKEKET(nem is egyet, hanem többet??!!)

És milyen , szánalmas nyomorult pótapának, és nagyszülőnek kell ahhoz lenni,hogy egy beteg ,kórházba lévő nő gyerekeit(akikkel minimum 3 éve együtt élnek),utcára rakják??

2023. júl. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
40%
Ez több sebből vérzik..mi az,hogy a nevelt gyerekeket kirakják??
2023. júl. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Mégcsak együtt sem éltek, ezt nem neked kell megoldani. A kedves ex ha hagyja ezt, remek anya lehet. Vigyék nagyszülőkhöz, rokonokhoz a gyerekeket, ha nincs más megoldás. Azoknak több közük van a gyerekekhez.

Egy dolog a helyhiány, de sajátok mellett még te vállald a felelősséget más gyerekei iránt? Nevetséges.

2023. júl. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Az az ésszerű, hogy te maradj ki ebből.

Párod gyerekeinek van apjuk, igaz lakás nélkül. Anyjuk, igaz kórházban. Nevelőapjuk, aki a sajátjai miatt is támaszkodik a saját szüleire lévén oviszünet, meg a beteglátogatás, meg a stressz, vagy akármi.

Nos még négy vérszerinti nagyszülő , meg esetleg egy- két nagynéni, nagybácsi előfordulhat a családban. Miért a te gondod legyen, ez, akinek semmi köze hozzájuk?

Csak nagyon halvány gondolat: Nem ez lenne az a két hét, ami egyben jár az elvált apának a nyári szünetből? Jóindulatú nőnek tűnsz, de ezár kihasználás a javából. Mondj nemet.

2023. júl. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
62%
Mennyi idősek szegény gyerekek?
2023. júl. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
67%
Neked semmi közöd a dologhoz, együtt sem laksz a pároddal, nem is komoly kapcsolat.Apukának kellene megoldania, de ezek szerint nem képes a saját gyerekeit ellátni.Az ex új párjának nem kell megoldani a gyerekeit.Tényleg megint példa, hogy gyereket csinálni tud, de ellátni őket, otthon biztosítani neki, azt nem.Te mit akarsz ilyen pasastól?
2023. júl. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
76%

#19

Ha valaki elvesz feleségül akkor az nyilván elfogadja a gyerekeimet is.

Legalábbis ezt várnám.

Nem azt h kórházba kerülök, ő meg kirakja őket az otthonukból

Értem én h anyós háza stb, de eddig is ott éltek!

2023. júl. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!