Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 39 hetes kismama vagyok. A...

39 hetes kismama vagyok. A Tgyás igénylésem le lett adva 2 hete. Szülés előtt küldenek még pénzt vagy csak ha megszülök és beviszem az anyakönyvi kivonatot?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Csak ha meglesz a baba és bemutatod az anyakönyvi kivonatát.
2010. okt. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Az ügyintéződön/ügyintézőkön is múlik a dolog és azon

is, hogy mikor vannak a kifizetések...

bár nekem a munkahelyemen keresztül kellett intézni a dolgokat!

TGYÁS-ra 4 héttel a kiírt időpontom előtt mentem.

Minden papírt amit kellett a szülés előtt időben leadtam és a szülés után sem késlekedtem semmivel... a lányom tavaly október 4-én született és én először november végén (sokszori telefonálgatás után) kaptam meg az TGYÁST, igaz ekkor egyben az összes pénzt, amivel el voltak maradva. Két kolléganőm szült utánam pár hónappal, mindkettőjüknek csúszott a kifizetés, az egyiknek 1, a másiknak 2 hónappal.

Szóval nekem nincsenek jó tapasztalataim :-(((

Remélem Neked nagyobb szerencséd lesz!

2010. okt. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!