Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg az állandó izgalom/agg...

Tényleg az állandó izgalom/aggodalom együtt jár az anyasággal?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:

nem gondolnám hogy igy kellene lennie. Vannak anyukák akik jobban aggodnak vannak akik nem.

Én csak ritkán aggódom, ha nyugodt vagy a gyereked is nyugodt:-)

2010. okt. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Mindig van miért aggódni de csak egészséges mértékben.

Hol ez hol más történik és minél több a gyerek annál valószinübb hogy nincs sok unalmas hétvége...


én amondó vagyok hogy az aggódás természetes parázni meg rémüldözni már nem szabad legyen az akár a vigantol akár egy kicsipett popsi akár egy betegség...

2010. okt. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell túlzásokba esni. Minél jobban idegeskedik, aggodalmaskodik egy anya, annál feszültebb a gyereke. Inkább egy normális lazasággal kell a gyermeknevelésre tekinteni, nem szabad a szakkönyveket, interneten olvasottakat készpénznek venni, másik babához hasonlítani a sajátunkat, mert akkor valóban nem fog másból állni csak állandó aggódásból és izgalomból, aztán csodálkozunk, hogy mindig fáradtak, kimerültek vagyunk és nem értjük, miért is nem tudjuk élvezni a gyermeknevelést....
2010. okt. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Épp ma mondtam a szomszédasszonynak,hogy életembe nem izzadtam ennyit mint most,hogy van két pici,valamiért mindig aggódni kell.
2010. okt. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Már attól, hogy felelős vagy valamiért, kialakul egy alap-aggodalom, hogy minden rendben van-e. Persze ez azért a többségnél még a normál szinten marad, míg néhányan hajlamosak túlaggódni mindent. De az meg nem függ össze az anyasággal.
2010. okt. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!