Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismama bérletet apuka részére...

Kismama bérletet apuka részére is lehet venni, ha ő jogosult a gyesre?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 12:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az utolsóhoz én is hozzátennék valamit. Tavaly a nagy bkv-botrány után utaztunk a buszon, mire jöttek az ellenőrök és tőlünk néhány méterre lévő kisgyerekes anyukától kérték a jegyet. Ő felháborodva közölte, hogy amíg a bkv így szórja a milliókat, addig ő ugyan nem vesz jegyet. Az ellenőrök csak néztek, hozzánk már nem is jöttek, inkább leszálltak gyorsan.
2010. okt. 14. 13:44
 12/13 anonim ***** válasza:
54%

13.15-ös. Ezt oktatni kéne!!!:))) Végre valaki aki tisztában van a dolgokkal. A bkv ellenőr nem atyaúristen semmi joga nincs, azon kívül, hogy elkérje a jegyet vagy bérletet.

Király vagy!!!!!!!!


Bocs az offért!


Kérdező! Igen apukának is jár. Vagyis ha ő kapja a gyest, akkor csak neki jár!

2010. okt. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Igen, azt én is tudtam, hogy semmi joga nincs a papírjaimat elkérni, csak sajna én nem vagyok ilyen talpraesett, és határozott, mint az imént író! Nem biztos, hogy én is így vissza tudnék neki vágni, akármennyire is szeretnék, merthogy egyébként teljes mértékben egyet értek vele!

Arról nem is beszélve, hogy ha belekeverednék egy ilyen szituba, tuti, hogy olyan ideges lennék, hogy az egész napomra rányomná a bélyegét.

2010. okt. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!