Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Debrecenben vettem havi...

Debrecenben vettem havi bérletet levelezős diákigazolványra. Ma mondta egy ismerősöm hogy erre nem vagyok jogosult. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nekem senki nem mondta hogy ezt nem lehet. Amikor kiadták csak annyit kérdeztek van-e érvényes matricám. Tud valaki erről valamit?
2010. márc. 20. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Helyi közlekedésnél a diákkedvezmény csak nappali tagozaton tanulóknak jár. Azt te tudod, hogy Debrecenben mennyire gyakoriak és alaposak az ellenőrök, Budapesten elég hamar lekapcsolnának vele.
2010. márc. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem semmi tapasztalatom nincs ilyen téren mert sosem járok busszal, most szerettem volna. De most olyan ideges vagyok hogy mindjárt felrobbanok, mert ennyi erővel kismamabérletet is válthattam volna, mivel GYES-en is vagyok de amikor vettem a bérletet senki egy szót se szólt erről hogy ez hogy műkődik. Mégis nekem honnan kellene tudnom??? Még mondtam is a nőnek hogy ezer éve nem játzam busszal nem tudom hogy műkődik.
2010. márc. 20. 21:21
 3/6 A kérdező kommentje:
*jártam
2010. márc. 20. 21:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj vissza a pénztárhoz, mondd el, mi a helyzet (nem tudtad, hogy levelezősöknek nem jár diákkedvezmény), és cseréltesd be kismamabérletre!
2010. márc. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem megy, távolságin (Berettyón) meg is húztak egy csajt aki előttem ült pont ezért.
2010. márc. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a pénztáros volt a hibás amiért kiadta

nem kérte el a diákodat mikor vetted a bérletet?

2011. aug. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!