Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális, hogy a varrat...

Normális, hogy a varrat kiesés után újra vérzik a gátseb?

Figyelt kérdés

2023. júl. 22. 02:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Felszívódó varrat.
2023. júl. 22. 02:51
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Nyilván nem normális
2023. júl. 22. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szerintem nem “nyilván”, mert nekem nem egyértelmű.


Illetve nem tudom számít-e. Felszívódó varrat, még bőven benne vagyok a három hétben, és gátszakadás. Azt mondta rá az ügyeletes orvos, hogy a metszéssel ellentétben ilyenkor csak tippelik “minek-hol a helye”.

2023. júl. 22. 05:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem normális...
2023. júl. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják 6 hétig normális a vérzés,de ez hüvelyi vérzésre mondják nem seb vérzésre.sztem keresd fel s dokid ha még nem.látta
2023. júl. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi! Most már nem vérzik. Úgy néz ki felsértett valamit, ahogy kiesett, vagy hasonló lehetett, de elmúlt.


Ha megint előjön, akkor szólok a dokinak, keddig úgyis szabin van.

2023. júl. 22. 07:14
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is felszívódó varrataim voltak.

Azt mondta a doki, hogy 10napig minimum benne kellenek hogy maradjanak.

Kerek 1 hétre szülés után kiesett az egyik varrat. Fájt, csipett, szúrt, vérzett, kellemetlen volt.

Az 1 hetes babámmal rohantam az ügyeletre, mert nem tudtam kire hagyni.


A doki flegmán megnézett, majd kiröhögött, hogs tényleg ez a bajom!?

Ő 3 nap után szedi ki a varratokat a betegeiből, mit akarok én 1 het után?! Fáj, vérzik? Ház ez ezzel jár. És otthagyott.


Utana nem volt már bajom vele. 10napnál elkezdtek kipotyogni a többi varratok is.


Fél évre rá pedig azt sem tudtam hol volt a helye.

2023. júl. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 Köszi!
2023. júl. 22. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!