Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másfél éves tényleg örök...

Másfél éves tényleg örök mozgó gyereket mivel kötnének le az autóban?

Figyelt kérdés
Egy körülbelül 5 órás utunk lesz augusztusban. Ki mivel, milyen játékkal ütné el az idot? Mikor érdemes szerintetek indulni ki hogyan csinálta? Ezt az utat párszor megtettük de akkor még jóval kisebb volt többet aludt meg nem volt még ilyen izgága. Szeretnek előre gondolkodni hogy ne legyen kín és keserv az utunk. Már csak egyszer alszik 12-13kozott. Változó hosszút 1-2.5 óra között bár az autóban soha nem aludt egy óránál többet.

2023. júl. 23. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Hát én így biztos éjszaka mennék, hogy átaludja az utat. Esetleg mesével próbálnám lekötni, de hát azt se nézhet 5 órán keresztül.
2023. júl. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi 4órányira mentünk

Alapból 7 fele kel a kisasszony, így 4kor elindultunk. Aludt is 7ig.

Onnan meg nem volt nehéz lekötni.

Nasi, játékok, toll/papír, mese.

2023. júl. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk tablet spéci autós tartóval és ment a bogyó és babóca. Ez van néha muszáj.
2023. júl. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem nagyon köti le a mese. Én is arra gondoltam hogy korán indulunk hátha tényleg aludni. Csak azért nem vagOk benne biztos mert az autóban sose szokott egy óránál többet aludni
2023. júl. 24. 07:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Éjjel utaznék, ha megoldható.
2023. júl. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Éjjel mennék.
2023. júl. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!