Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális ilyen...

Szerintetek ez normális ilyen kicsi gyerekkel?

Figyelt kérdés
Van egy anyuka 3-4 év körül lehet a gyereke. Már többször is láttam hogy pl pékségben, kisboltban a kisgyerek kezébe adja a pénzt és az mondja el mit kér és fizet. Ott áll ugyan mellette de akkor is. Nem kicsi még ehhez?
2023. júl. 25. 04:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%

Nem.

Mi a bajod ezzel?

2023. júl. 25. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az? Muszáj minden gyereknek fogyatékosnak lennie?
2023. júl. 25. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Normális

Otthon is boltosat játszik

2023. júl. 25. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Az életre neveli bakker... mi ebben a baj?!
2023. júl. 25. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen normális.
2023. júl. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
94%

Ez teljesen normális!


Az viszont nem, hogy a nagy fiam (14 éves) osztálytársainak lövése sincs, hogy egy csekket hogyan kell kitölteni és a fiamat nézték hülyének, hogy miért ismer ilyen elavult dolgokat...

2023. júl. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
92%
Közöd?a sajátosan neveld ahogy akarod.anyuka jól csinálja
2023. júl. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%
Normális. 4évesen az enyém nyafogott, hogy ő akarja feladni a csekket. Odaadtam neki a csekket pénzt, ott álltam mellette és feladta 🤷🏼‍♀️. A postás csak mosolygott, hogy milyen ügyes, a gyerek büszke volt magára, hogy ő olyan nagylány már, hogy csekket ad fel. Boltban is szokott fizetni, sőt összeszedi a dolgokat. Már 6éves, megyek vele nyilván végig, de ő szedi össze ami a listán van (jó kis memória játék, hogy mi hol van. Plusz segít megtanulni a kategóriákat, hogy a tésztát ne a csokik közt keresse, a mosóport meg ne a piperéknél stb és gyakorolja az olvasást, értelmezést). Kisebbnek én mondtam mi van a listán, ő mutatta merre van, berakta a kosárba, a kasszánál meg fizette. Teljesen normális.
2023. júl. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 2 éves, és ha busszal megyünk valahova, ő adja oda a pénzt és veszi el a jegyet. Neki ez még játék.
2023. júl. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nagyon voltam bevonva ilyenekbe de én bevonom a kicsit is. Neki is jó érzés hogy kicsit kitudja venni a részét. Büszke lehet magára és nem utolsó sorban érzi a bizalmat. Na meg később már nem lesz kérdés számára hogy mit hogyan kell csinálni, nem fog félni.
2023. júl. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!