Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha depis vagyok milyen orvosho...

Ha depis vagyok milyen orvoshoz kell menni? Gyógyszert ír rá vagy beszélgetnem kell menni? Gyógyszer mellett lehet szoptatni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Szia. Ideggyógyászatot keresd fel. Ha mondod, hogy szoptatsz, akkor annak megfelelő gyógyszert írnak fel. Az ideggyógyászat nem pszichiátria, és nem is pszichológus... csak el kell mondanod a tüneteidet, ők kérdezgetnek (hogy fel tudják állítani a diagnózist, és ki tudják választani a megfelelő gyógyszert). Ne halogasd, minél hamarabb elmész, annál hamarabb jössz ki belőle. Kitartást és jobbulást Neked!
2010. okt. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%

Te a terhesség utáni depresszióra gondolsz?

Ez sok nővel előfordul,de az lenne a legjobb,ha sikerülne orvos nélkül,mondjuk a párod segítségével túlesned ezen!

Legyél boldog a pici babád miatt!!

2010. okt. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A szülés utáni depressziót kezelni kell! A párunk ilyenkor sajnos nem elég. Szükséges hozzá, de önmagában nem elég. Szakember segítsége kell.
2010. okt. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiáter ad depire gyógyszert.
2010. okt. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Próbálj meg heti 1 napot kitűzni magadnak, ami csak a tiéd! Pl. Szombat, vagy vasárnap, ha párod otthon van ő vigyáz a babádra, tepedig elmész vásárolni, nézelődni, barátnőzni! Ez kilendít, elteri a figyelnes a szürke egyhangú monoton hétköznapokról, akkor felöltözöl szépen, kicsinosítod magad, és újra nőknek érzed majd magad!

Nekem ez segített!

2010. okt. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a depresszió komoly betegség, a rosszkedv nem az. ez nem úgy működik, hogy rosszul érzem magam, beveszek egy tablettát és máris jobb. ne állítsunk fel diagnózist az internet alapján. és ezt azért mondom, mert sokan kijárják maguknak a gyógyszereket, eszik ész nélkül, holott abszolút nem kéne. feleannyi depressziós ember sincs a világon, mint ahányan gyógyszert szednek rá.

szülés utáni depresszió van, de először nézz körül, hogy mi lehet az oka. pl bezártság, egyedüllét érzés, kilátástalanság, kétségbeesés a baba miatt, párkapcsolati gond stb. elsőként ezen próbálj változtatni, de legalábbis nézd meg, hogy ha ezek valamelyikén változtatsz, akkor jobb-e. aztán ha akkor sem, akkor nagyon sok helyen adnak tanácsot, pl a háziorvosod vagy a védőnő is tudja hová kell fordulni. de hidd el a gyógyszer mindig az utolsó.

2010. okt. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
ja, szerintem is gyógyszermentes gyógyulást!
2010. okt. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha beszélgetni szeretnél pszichológus,ha gyógyszer kell pszichiáter.Mióta tart,mik a tüneteid,és menniy idős a babád?
2010. okt. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
7 hónapos a lányom. Idáig csak fáradt voltam de 2-3 hónapja nagyon ingerült a kicsivel sincs turelmem foglalkozni sokszor pedig már folyamatos figyelmet igényel. Nincs időm semire sehova nem tudok menni. Igazából nincs is hova mennem. Barátnőm nincs mert előtte sokat dolgoztam, a párom késő estig dolgozik csak a nővérem van akihez mehetek de ő meg idősebb jóval nem egy csavargós szórakozós tipus. Párom mivel keveset van itthon ez a kapcsolet sem fényes folyton pénzügyi próblémáink vannak idegesít az is hogy nem tudok dolgozni a picitől. Azt hiszem túl sok ahoz hogy tudjak rajta változtatni.
2010. okt. 19. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!