Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 33 éves vagyok 5 éve élünk...

33 éves vagyok 5 éve élünk együtt a párommal,anyukám velünk van. Nem szeretnènk hogy külön lakjon. Sokszor gondolkozom a baba tèmán. Én nagyon anyás voltam és vagyok. De olyankor olyan dolgok jutnak eszembe hogy mit szólna anya?

Figyelt kérdés
Már akkor nem a kicsilánya lennék. Tudom már 33 vagyok és nagyon jó a kapcsolatunk is. Csak akkor már máshogy nézne rám ? És miért van az hogy van amikor erős érzelmem van baba iránt aztán pedig nem akarok.. kiidegel ez a döntés képtelenség 😪 egyszerűen nem tudom mi van velem. Valaki volt/van így ?
2023. aug. 9. 17:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
Előbb nőj fel, válj le érzelmileg anyukádról, aztán vállaljatok gyereket.
2023. aug. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%
Hiába vagy 33, agyilag gyerek vagy még. Érdemes lenned felkeresned egy pszichológust, mert nagyon nem tűnik normálisnak, amit írsz.
2023. aug. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
84%

Kezdj el leszakadni anyádrol. Én amióta szültem anyám kifordult magából,minden szar amit csinálok mert én az ő kicsi lánya vagyok tuti hogy nem tudok gyereket felnevelni... ott tartok hogy nem erőltetem vele a kapcsolatot és elköltözünk távolabb tőle.

Nem képes felfogni hogy felnőttem, a helikopter szülők a legrosszabbak ha unokáeólvan szó.

2023. aug. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
71%
nem bántásból írom, de muszáj fejlődési rendellenességgel gyereket vállalnotok? értem hogy szeretitek egymást, de ha még nem jött el az ideje, hogy megfogjátok egymás kezecskéjét, akkor engedjétek el ezt a témát inkább.
2023. aug. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
12%
A természet pusztul, természeti katasztrófák sokasága tombol, az emberek morális helyzete a béka segge alatt, az egészségügy és az oktatás romokban, ergo nem lesz se orvos se tanár, munka nem lesz a mesterséges intelligencia meg a behozott bevándorlók elveszik, nyugodtan vállalj gyereket, úgyis mindjárt kitőr a világháború és akkor úgyis ott élne veletek mert hová menne!?
2023. aug. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as miért kellene leszakadjak az anyukámról? Más örülne ha ilyen kapcsolata lenne az anyukájával.
2023. aug. 9. 17:46
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nem voltam még így, de ha nem vagy biztos benne, akkor addig ne vállalj gyereket.
2023. aug. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es nincsen fejlődési rendellenessègünk. ;) Ajánlom figyelmedbe a szónak a jelentésènen tanulmányozását
2023. aug. 9. 17:48
 9/29 anonim ***** válasza:
89%

Ha 33 évesen még ott tartasz, hogy "mit szólna anya", akkor nagyon nem egészséges a kapcsolatod anyukáddal, és nem, egészséges felnőtt ember nem örülne neki, ha ilyen kapcsolata lenne az anyukájával.


Pszichológus tud segíteni.

2023. aug. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
87%
Anyukád mashogy fog rád nézni, mert mar te is anya leszel. A valtozást egy erős kapcsolat elviseli, így ha valódi jó felnőtt kapcsolat van köztetek, akkor semmi problema nem lesz.
2023. aug. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!