Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 33 éves vagyok 5 éve élünk...

33 éves vagyok 5 éve élünk együtt a párommal,anyukám velünk van. Nem szeretnènk hogy külön lakjon. Sokszor gondolkozom a baba tèmán. Én nagyon anyás voltam és vagyok. De olyankor olyan dolgok jutnak eszembe hogy mit szólna anya?

Figyelt kérdés
Már akkor nem a kicsilánya lennék. Tudom már 33 vagyok és nagyon jó a kapcsolatunk is. Csak akkor már máshogy nézne rám ? És miért van az hogy van amikor erős érzelmem van baba iránt aztán pedig nem akarok.. kiidegel ez a döntés képtelenség 😪 egyszerűen nem tudom mi van velem. Valaki volt/van így ?
2023. aug. 9. 17:22
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
20-as nem érted amit írtam . Arról nem én tehetek .. hagyjuk is.
2023. aug. 10. 22:36
 22/29 A kérdező kommentje:
Nem lényeg :) nekem az anyukám a mindenem és senki undorító mocskos írása nem érdekel. Sokan szeretnènek ilyen kapcsolatot a szülőkkel. És hozzá teszem igen előbb hallgatom meg anyukám tanácsát mint bárkièt a világban.
2023. aug. 10. 22:37
 23/29 anonim ***** válasza:
70%
22es ha te ennyire a mama szoknyája nélkül nem tudsz élni akkor mi a francért írtál ki ide kérdést? De amúgy szerintem keress fel egy pszichológust mert nem normális hogy ennyire nem tudsz anyád véleménye nélkül gyereket vállalni.majd 50éves korodban is meg kérdezed anyukádat hogy anya lehet gyerekem? És azt válaszolja hogy nem akkor nem vállalsz gyereket?
2023. aug. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
De ha anyukád pozitívan reagált, akkor mégis mi a problémád? Tényleg nem értem. TE örökké a gyereke maradsz attól, hogy neked is lesz.
2023. aug. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
68%
Neked agybajod van. A halál féltékeny az anyáddal való beteg kapcsolatodra. Minek van pasid nem is értem ha anyád a szerelmed.
2023. aug. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
41%

Szia

34 éves vagyok, egyke felnőtt gyermek. 🥰 Anyukámmal élünk férjemmel, és 2 csodálatos gyermekünkkel egy gyönyörű családi házban.

Apukám meghalt sajnos, és igy nem is volt téma a férjemmel, illetve akkor a párommal, hogy maradunk, vagy megyünk?! Minden rokonunkat, anyukám testvéreit elveszítettük, annyit szenvedett, szenvedtünk, hogy nem volt szivem külön költözni tőle.

Természetesen itt maradtunk vele, ami a legjobb döntésünk volt

Én nekem, és a férjemnek is van külön lakása, de ki van adva mind a kettő albérletbe.

A férjem és anyukám között nagyon jó a kapcsolat. Anyukám már nyugdijas, de rengeteg mindent segít, nap mint nap, az unokák fitten tartják, és imádják a mamát.

Szavakkal leirni nem tudom, de csodálatos életünk van igy, különleges. És igen, a férjem is ugyanezt tudná elmondani

2023. aug. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
72%
26# nagyon is jó anyám van , aki nem egy ilyen lányt nevelt aki azért nem szül mert akkor nem lesz az anyukája kicsi lánya 🤢🤮
2023. aug. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
28-as sajnállak.. elég hülyén nevelt anyád....
2023. aug. 11. 20:34
 29/29 anonim ***** válasza:
79%
29es téged lehet sajnálni
2023. aug. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!