Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 33 éves vagyok 5 éve élünk...

33 éves vagyok 5 éve élünk együtt a párommal,anyukám velünk van. Nem szeretnènk hogy külön lakjon. Sokszor gondolkozom a baba tèmán. Én nagyon anyás voltam és vagyok. De olyankor olyan dolgok jutnak eszembe hogy mit szólna anya?

Figyelt kérdés
Már akkor nem a kicsilánya lennék. Tudom már 33 vagyok és nagyon jó a kapcsolatunk is. Csak akkor már máshogy nézne rám ? És miért van az hogy van amikor erős érzelmem van baba iránt aztán pedig nem akarok.. kiidegel ez a döntés képtelenség 😪 egyszerűen nem tudom mi van velem. Valaki volt/van így ?
2023. aug. 9. 17:22
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
5ös kezeltesd Magad
2023. aug. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
91%

Kedves kérdező. Nekem is jó kapcsolatom van az anyukámmal, bár én már 42 vagyok és 24 éves korom óta külön élek tőle. Én a férjemmel meg a gyerekeinkkel elek. Sokat van nálunk anyu. Jön hozzám és az unokákhoz látogatóba, de de az, hogy valaki vallal-e gyereket vagy sem az az ő és a párja döntése nem a születendő gyermek nagyszüleinek dontése. Nem kell ezt jóváhagyatni, vagy nem is tudom. Nekem nem volt kérdés mit szólna hozza.. Nem mert nem érdekelt, hanem mert evidens volt. Szóval, ha anyukád és közted valóban egészséges kapcsolat van, akkor szerintem az anyukád támogatni fog abban amit TE/TI (a pároddal) választotok. Ez a ti felelősségetek és a ti döntésetek, nem az övé.


Egyébként, én a gyerekvállalással határozottan eljutottam arra a szintre hogy én magam nem akartam lenni senkinek a "kicsilánya" mármint érted.. mindig az leszek de már önálló felnőtt emberként önálló kompetens személyként akartam döntéseket hozni magam felett meg a gyerekem felett. Anyu mint támogató személy volt jelen és egy kicsit talán meg is szüntem lenni abban a státuszban hogy kicsi lánya valakinek.


Hát szóval, ezek alapján sztem neked kell eldönteni ezt, nem neki

2023. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
93%

Amit 12 ír, az nagyon fontos.

Ha te szülő vagy, akkor nem vagy már a kicsi lánykája senkinek, nem vagy kisgyerek, a kettő kizárja egymást. Azt a kapcsolatot el kell engedni, és egy felnőtt kapcsolatot kialakítani anyukáddal. De ehhez az kell, hogy te fejben készen legyél erre. És hogy a gyerekvállalásodat ne anyukádtól tedd függővé.

2023. aug. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
67%
Nem egészség a kapcsolatod az anyáddal. Én is szeretem az anyámat, de amit te írsz , az nem normális. Ha magadtól nem látod , akkor senki nem tud segíteni. Gondolom pszichológushoz nem mész pedig nem ártana , meg anyádnak sem.
2023. aug. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
78%

Anyósom volt így vele. Annyira szerette az anyját, hogy fontosabb volt neki, mint a saját gyerekei. A gyerekei cuccait adta el, mert jajj az anyjának még ez kell, az kell. Meg is érezte ezt rendesen a férjem, azóta sem tudta elfogadni, hogy a tulajdon anyjának a saját anyja fontosabb volt, mint ő.

Hajrá, hajrá! Pszichológusra tegyél majd félre a gyereked számára. Egyébként párod mit szól? Nem elhanyagolható tényező, itt nem csak rólad van szó. Ő is döntésképtelen? Neki jó az anyukáddal? Ő is az anyád véleményét nézi? Nem akar saját életet, külön?

2023. aug. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
81%
Hagyjàtok, ez egy kretén. Privát üzenetben írt. Vállalhatatlan a stílusa.
2023. aug. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de megkérdezted már anyukádat? Pl. így: anya, mit szólnál hozzá, ha nagymama lennél? nem tudom, mitől olyan jó a kapcsolatotok, ha ezt a kérdést valamilyen formában eddig még nem tudtad megbeszélni vele.
2023. aug. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
47%
11es: cáfold meg bármelyik állításom
2023. aug. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
17-es igen :) szoktunk róla beszélni. És bármiben segítene is. Tehát itt nem az anyukámtól függ,félre èrtik sokan.
2023. aug. 10. 21:59
 20/29 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező te össze vissza beszélsz,a kérdésnél még azt írtad hogy "mit szólna hozzá anyu" vagyis tartassz attól hogy anyukád nem egyezik bele a dologba vagyis nem fog neki tetszeni.A 19es válaszodban meg azt írod hogy nem anyukádtól függ a dolog.szerintem meg nagyon is anyukádtól függ a dolog...
2023. aug. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!