Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor kezdtetek el családra/ki...

Mikor kezdtetek el családra/kisbabára vágyni?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, most fogom tavasszal befejezni az egyetemet. Van egy nagyon boldog és harmonikus kapcsolatom, bár még nem élünk együtt, mert a párom most első éves, és nem tudnánk még anyagilag megoldani, de félig azért együtt élünk, majdnem minden nap együtt alszunk, többnyire nálam, mert én egyedül élek.

Nyilván a körülmények még közel sem alkalmasak a családalapításhoz, és még nem is tervezem jópár évig, de a vágy mostanában felmerült bennem, és egyre több időt töltök a fantáziálással, hogy milyen is lenne egy igazi család.

Tegnap este pl elalvás előtt arról beszélgettünk a párommal, hogy mi lenne, ha véletlenül "becsúszna" egy baba. (amúgy mindig védekezünk, erre nagyon odafigyelünk, csak ha mégis).

Szóval ez most még nekem nagyon új, mert korábban sosem gondolkodtam ilyeneken. Vélemények? Tapasztalatok? Előre is köszönöm a válaszolóknak!


2011. márc. 30. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Én akkor kezdtem el családra vágyni, amikor megtaláltam azt az embert, akivel jól éreztem maga, akik társ, aki a másik felem, akit 50 év múlva is mellettem szeretném tudni, akinek szültem volna gyereket. Azóta szültem is:)
2011. márc. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én először 18 évesen "őrültem meg". Nagyon vágytam egy babára, apajelölt is lett volna, meg hát a családi példa: anyu 17 évesen szült engem és a világ legjobb anyukája volt. Persze győzőtt az eszem és elhalasztottam. El is múlt az erős késztetés. Aztán 23 évesen véletlenül sikerült a baba. Először fel sem fogtam, aztán nagyon örültem neki.
2011. márc. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En akkor keztem el gyerekre vagyni amikor bekoltoztunk a sajat kertes hazunkba es biztositani tudom most mar a hatteret a babanak mi mar 8eve hazasok vagyunk es 11hos a lanyom es nagyon boldogok vagyunk.Szerintem akkor lehet boldog egy csalad meg egy gyerek ha van hova erkeznie
2011. márc. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia!kb.20 évesen már azért szerettem volna családot.most 24 vagyok és még mindig várakozok a babára:(de nagyon lassan hozza a gólya.
2011. márc. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!