Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bölcsis nevelőnek ajándékba...

Bölcsis nevelőnek ajándékba ez túlzás lenne?

Figyelt kérdés

[link]

Porfogót, bögrét nem szívesen adnék. Ez túlzás lenne? Kisfiam nemsokára megy oviba, a nevelője is készül neki ajándékkal.



2023. aug. 11. 00:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Szakmabeliként írom, (őszintén), nem örülnék ilyen pólónak. Ráadásul olyan nincs is hogy bölcsis néni. Gondozónő a hivatalos megnevezés.

Én jobban szoktam örülni egy desszertnek, egy kis csomagnak amiben van tea, kávé, csoki. Ebből is lehet 5000 Ft körül gondolkozni. Pl egy nagy ferrero desszert van is ennyi. De a polo ugyanolyan kacat kategória.

2023. aug. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Könyv utalvány, DM utalvány, vannak ilyen élmény utalványok is pl feldobox ahol sok mindenből lehet választani az ajándékozottnak adott értékben. Vagy ha van a közelben pláza, ott is szokott lenni vásárlási utalvány amit akármelyik ottani boltban felhasználhat. Mellé egy kisebb virág vagy valami szép desszert.
2023. aug. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
50%
Bonbont adtam nekik csak. A többi túlzás, nem is értem...
2023. aug. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
66%
Csak egy ezressel több, mint az a póló, és még választási lehetőséget is kap, hogy olyan programot válaszon a lehetőségek közül, ami neki legjobban tetszik: [link]
2023. aug. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Könyv utalvány jó ötlet. Az utolsó is jó lenne, de néztem, hogy a közelben csak kozmetikai kezelés lenne, más nem.
2023. aug. 11. 21:01
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

Ez a póló felnőttembernek nagyon gáz.


A könyvutalványt én azért nem gondolom jónak, mert szinte mindenkinek az a második ötlete a gagyibögre vagy az édességcsomag után. Nem is biztos, hogy szeret/szokott olvasni, főleg ennyit egy évben.

2023. aug. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem a mostani helyzetben egy (élelmiszerbolti) vásárlási utalvány hasznosabb, mint egy élmény vagy könyvutalvány.
2023. aug. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Jó, akkor így jártak, ha mindenkinek az a második ötlete. Pont nem érdekel. Élelmiszer utalvány szerintem rohadt gáz.
2023. aug. 13. 11:43
 19/20 anonim ***** válasza:
Ok, akkor adj azt. :D Engem aztán nem érdekel.
2023. aug. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is kisgyermeknevelő vagyok. Szerintem az ajándék nagyon személytől függ. A póló szerintem akkor jó ötlet,ha valaki kezdő, mert amikor én kaptam meg az első ilyen bögrémet nagyon jól esett. De az idősebb kollégáknak már több ilyen cucca is van. Igazából úgy gondolom, hogy bármit is fogsz adni az a lényeg, hogy gondoltált rájuk, szerintem nem is feltétlenül kell egy drága ajándék. Én leginkább azt szeretem,ha a gyermek készít valamit, hiszen ezáltal marad egy örök emlékem róla,és jól esik néha ezeket megnézni.
2023. aug. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!