Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez csak szerintem tulzas?

Ez csak szerintem tulzas?

Figyelt kérdés
Junius elejere varom a kisfiamat. Megsem szuletett meg,de edesanyam es a nagymamam mar most szo szerint bele POFAZIK a nevelesbe. Hiaba mondjuk parommal,hogy megoldunk mindent nemkell segitseg nem ertik. Mar a nev valasztasba is megprobaltak bele szolni. Nem is azzal lenne a baj,hogy tanacsot adnak. Hanem ha peldaul nem fogadom meg azt,hogy hova tegyem a babaagyat orditanak szo szerint,amit nem birnak az idegeim elviselni,a terhessegi magasvernyomas betegseg mellett. Semmi sem jo,amit parommal csinalunk. Mar miattuk veszekszunk csak. Hiaba a szep szo is nem hat. Az ocsem melle egy plussz. Azt mondja elvagja a torkunkat,a gyereket is meg kiboritja a babakocsibol,s a tobbi. Nem lehet megmaradni melletuk mar. Ocsem 13 eves,szerintem eleg nagy a feltekenyseghez. Marmint ahoz a feltekenyseghez,hogy edesanyammal cumisuveget,meg cumit vetetett. Plusz allandoan utne a hasamat ami miatt mar felek tole. Edesanyam nem szol ra,mondvan hogy feltekeny majd elmulik. Ezert is orditanak ha en vagy parom ra szolunk ha ilyeneket csinal. Szerintetek en gondolom tul oket? Vagy lehet ezt birni?
2019. máj. 4. 11:35
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
78%
Szegény gyerek..ilyen családba születni.
2019. máj. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
96%
Bocs, de ha ilyen elmebeteg családom lenne, már régen megszakítottam volna velük minden kapcsolatot. De az biztos, hogy a gyerekem a közelükbe nem engedném.
2019. máj. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Elso valaszolo nem tehetek rola,hogy ilyenek nem kell egybol lealacsonyitoan irni.

Masodik valaszolo eppen ezt azt akartam elkerulni,de nem lesz mas valasztas. Csak szerettem volna megtartani a jo kapcsolatot. :(

2019. máj. 4. 11:42
 4/33 anonim ***** válasza:
98%
De ti ott laktok? Mert akkor menekuljetek inkabb.
2019. máj. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
98%
Ne engedd be őket a lakásotokba, probléma megoldva.
2019. máj. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Hala isten nem lakunk egyutt,de a szomszedba elunk. :/
2019. máj. 4. 11:44
 7/33 anonim ***** válasza:
97%

Hány éves vagy?

Írásod alapján tini. Egy fedél alatt lakik 3 generáció, felnőtt férfi sehol a történetben.

Költözés + saját lábakra állni.

2019. máj. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
20 eves vagyok,nem egy fedel alatt lakunk.
2019. máj. 4. 11:48
 9/33 A kérdező kommentje:
Edesapam lenne a felnott ferfi,ha nem valtak volna el,o a mellettunk levo telepulesen el.
2019. máj. 4. 11:48
 10/33 anonim ***** válasza:
98%
Miért, a partod nem felnőtt férfi? ???? Akkro tan nem kellett volna gyereket vállalni vele.
2019. máj. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!