Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyaként ez túlzás? Pláne...

Anyaként ez túlzás? Pláne ennyi idősen?

Figyelt kérdés

9 és 2 éves gyerekeim vannak.

Eddig csak hajat festettem 4 hetente a fodrásszal. Most már 4 hetente járok kozmetikushoz szemöldök festésre és bajusz gyantára. De most szeretnék 4 hetente járni géllakkozásra.

Szerintetek ez már túlzás?

Ti milyen gyakran jártok fodrászhoz, kozmetikushoz illetve körmöshoz?

32 éves vagyok.


2020. máj. 29. 14:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne túlzás, ki szerint? Semmi extra dolgot nem írtál.
2020. máj. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem túlzás, ha így éezed jól magad.
2020. máj. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
az hogy adsz magadra egyaltalan nem tulzas csinald csak nyugodtan
2020. máj. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Ha mártír anya szeretnél lenni, akkor túlzás... egyéb esetben ebben semmi extra nincs.
2020. máj. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
35 éves vagyok, 7 és 2 éves gyerekeim vannak. Havonta járok körmöshöz, szemöldököm tetoválva van, előtte magamnak festettem. A hajam egy ideje már nem festem, kb. 3 havonta járok fodrászhoz vágatni, frissíteni. Nem érzem, hogy ez túlzás lenne lenne.
2020. máj. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Kedves kérdező, a te kérdésed tipikus példája annak a jelenségnek, hogy egy nő azt gondolja ha már gyereke van meg kell szünni magára igényes nőnek lenni. Vagy ha eljár szépségszalonba havonta akár többször is azt titkolni rejtegetni kéne mások elől.

Dehogy! Menj ha tudsz teljesen rendben van.

2020. máj. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Gyerekek előtt csak fodrászhoz jártam. Anyukám nem túl nőies, így nem igazán volt előttem példa.
2020. máj. 29. 15:09
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebben semmi túlzás nincs
2020. máj. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha anyagilag belefér, miért ne?

En egyikhez sem járok ilyen rendszerességgel, amit írsz. Megvan a műkörmös szakmám, uh gellakkot magamnak csinálok, bár mostanában csak sima lakkot szoktam. Fodrászhoz nem járok, mert nem találtam olyat, aki nem cseszi el, csak egyet életemben, de ő nyilván elköltözött. Szoval most közel derékig erő hajam van azt kész, kéthavonta 1cm-t levág belőle a ferjem, festeni magam festem. De egy jó kozmetikus nekem is kene. Szemöldök és szempilla festésre. Nem is lenne rossz. Plusz 1-1 arckezelés.

2020. máj. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy túlzás, sőt!

Nekem ezek közül csak a köröm (géllakk) van, és lehet, hogy már az sem sokáig. Nem tudok cseverészni a körmössel, így már egyre kínosabb a csend, az ott töltött közel egy óra.

Fodrász nincs, mert én sem találok olyat, aki a pocsék hajamat ne szúrná el még jobban.

Kozmetikus sincs, mert nevetségesnek tartom a "megcsinált" szemöldök-szempillát, miközben full problémás a bőröm, amit viszont nem lehet, csak élhetetlen diétával megoldani, semmi mással.

Elég pusztulat vagyok. Szerencsém, hogy se férj, se munkahely, így megtehetem, hogy az legyek. De ezt senkinek nem ajánlom! Igenis adj magadra, légy igényes, csinos, függetlenül az éveid és a gyerekeid számától. Ahogy megfigyeltem, mindenki ezt teszi, ma már ez alap.

2020. máj. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!