Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fenistil csepp ennyire álmosító?

Fenistil csepp ennyire álmosító?

Figyelt kérdés
Vírusos betegség után lett kiütéses az 5 hónapos kislányom. Éjszaka nagyon sírt csak vakarózott, nem tudott tőle elaludni. Bementünk az ügyeletre, kapott fenistil cseppeket. Most alszik 2-3 órákat egybe amúgy nem túl jó alvó napközben fél-1 órát szokott aludni. Más is tapasztalt ilyet? Én is szedek néha allergia gyógyszert, szoktam álmosságot tapasztalni. Amikor fent van jó kedvű csak aggasztó, azt mondták ha bátyadtam menjünk vissza. Köszönöm a válaszokat!
2023. aug. 13. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondják, ha bágyadt, menjetek vissza, akkor miért nem mentek vissza?
2023. aug. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fenistil csepp semennyire.

De ugyanez a vírus után az én 12 hónapos kislányom is kidőlt napokra. Pont 2 hete kaptuk el.

2023. aug. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!