Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Apa kisfia között szájrapuszi?

Apa kisfia között szájrapuszi?

Figyelt kérdés

A mai nap folyamán láttam hogy egy apuka szájon puszilja a kb 3 éves kisfiát(csak úgy)

Ez mennyire normális szerintetek? :D



2023. aug. 17. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Örök vita tárgya. Én nem támogatom nemektől függetlenül. Más családokban meg mindenki azt csinál, amit akar.
2023. aug. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bennem semleges érzést kelt. Ha nekik így esik jól, hát jó. Nincs jogom ítélkezni.
2023. aug. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Ebben mi a szoptatás kategóriába illő?
2023. aug. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem semennyire, nálunk nem az.
2023. aug. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Semennyire, ahogyan az sem ha anya a lányát vagy a fiát van nagyszülőt stb
2023. aug. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
En viszolygok tole. Ugy amblokk az egesztol, ha anya-testver-keresztszulo-nagyszulo-barki szajonpuszil egy gyereket.
2023. aug. 18. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Mi nem csináljuk,(én sem a lányommal,sem a fiamnal,férjem sem egyikükkel sem)de ha valakit látok ilyet csinálni nem írok fel róla kérdést a gyakori kérdések oldalára...elfogadom,hogy vannak akik szajrapusziznak...
2023. aug. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a szájra puszi maradjon meg a Pároknak.
2023. aug. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem meg magánügy, amíg nem szexuális töltetű. Más emberek, más szokások. Mondom ezt úgy, hogy nekem az is idegen volt, hogy arcra puszival üdvözlik egymást az emberek. Láttam persze korábban is, hogy ez valahol szokás, de nekem speciel gusztustalan, ha belegondolok, hogy kvázi idegen emberek baktériumai kerülnek át az én arcomra. Számomra még mindig elfogadhatóbb a szülő-kisgyerek közti szájra puszi, mint hogy egy anyától/apától eltérő rokon eszik a gyerek evőeszközével, vagy a sajátjával ad neki az övéből.

Van gyerekem, nem puszilgatom a száját, de szoktam a talpára adni puszit, játékosan harapdálni is szoktam őt, meg csikizni. Ugye ha ezt egy felnőtt emberrel csinálnám, egyértelmű lenne, hogy milyen viszonyban állunk egymással. De gondolom lesznek a jelenlévők közül, akik ez alapján pedofilnak titulálnak, és rám húzzák hogy szexuálisan bántalmazom a gyerekemet 😂

2023. aug. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem speciel zavar, ha olyat látok, hogy bármilyen nemű szülő szájon puszilja a gyerekét, teljesen mindegy, hogy apa vagy anya teszi. De úgy gondolom, ez szokás kérdése. Elvileg a csók eredete is az, legalábbis úgy olvastam, hogy valamikor a gyerekek hozzátáplálását a szülő úgy kezdte meg, hogy általa előre megrágott falatot adott neki szájból szájba (az eszkimóknál talán még most is így van). Engem konkrétan az is zavar, ha a szülő "szerelmem"-ként említi a gyerekét, de tudom, hogy ez csupán a nagy szeretetet fejezi ki. Igyekszem nem nagyon foglalkozni az ilyenekkel, ez szerintem az ahány ház, annyi szokás kérdése, nem kell mindenbe feltétlenül rosszat belelátni, belbeszélni.
2023. aug. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!