Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők, (elsősorban anyák) ti...

Szülők, (elsősorban anyák) ti irigylitek néha a gyerektelen embereket?

Figyelt kérdés
2023. aug. 19. 12:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 A kérdező kommentje:

Csak mert szokták mondani a gyerekes ismerőseim, hogy sokkal könnyebb azoknak az élete, akiknek nincs gyerekük.

Akkor a szülőség szar?

2023. aug. 19. 12:28
 2/64 anonim ***** válasza:
78%
Màr megint kezded...
2023. aug. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
87%
Hát valamilyen szinten szar igen, de ez olyan hogy az életben bármire igent mondasz akkor egy csomó dologra meg nem-et. Szerintem a szülőség alapvetően egy csodálatos dolog, és rengeteget ad, de tényleg rengeteget. Viszont sajnos ezzel egy csomó csomó dologról le kell mondani. Pl rugalmasság nulla, spontán dolgok nincsenek, és mindennek át kell gondoljad a következményét, szóval ja, már nem olyan felhőtlen az élet. Ennek ellenére én nem bántam meg a gyereket mégis azt gondolom hogy azoknak a barátnőimnek akiknek nincs gyerekük sokkal könnyebb.
2023. aug. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
86%

Megint itt van.


Igen, borzalmasan szar.

Ne akard kipróbálni.


Szívesen.


Jöhet a 75 %-os lepontozás. 😄

2023. aug. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van ilyen pillanat. De ettől nem rossz az anyaság, csak vannak nehézségei.
2023. aug. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
80%

En utáltam már a kalandos pörgős nyüzsgős szingli életem, meg hogy hol ez használ ki hol az. Hol ezzel szakitunk hol azzal. Hol ezért sirok hol azért. Hol itt lakom/dolgozom hol ott.

Nekem nem volt boldogság a huszéves kor sem.

2023. aug. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
100%
Folyt Szoval nem irigylek másokat. Csinálják.
2023. aug. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
73%

Ki ne irigyelné az átaludt éjszakákat, a pénzt, amit csak magadra szánsz, hogy azt csinálsz, amit akarsz, nem tartozol senkiért felelősséggel, nem táncolnak az idegeiden napi szinten a gyerekek stb.


Viszont vannak, akiknek mindezek ellenére is megéri szülőnek lenni. Nem tudom, hogy hogyan lehetséges, mert én nem akarok gyereket, de tekintve, hogy valakinek 2+ gyereke van, nekik biztos nem lehet olyan rossz élmény.

2023. aug. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
40%
Mindig irigylem!
2023. aug. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem téged az égvilágon senki nem irigyel, se gyerekes,se gyerektelen. Olyan tök üres az életed, hogy a boldogságod csúcsa, hogy gyiken nyugtatod magad nap, mint nap, hogy milyen jó neked, mert nincs gyereked🤣
2023. aug. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!