Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik vitamin vagy módszer...

Melyik vitamin vagy módszer jött be nektek,hogy a gyereknek jobb legyen az étvágya?

Figyelt kérdés

A kislányom 1 éves,5 hónapos,de még a 10 kg sem értük el,és méghozzá magas is.Reggel megissza a tejet, de ennyi, bármikkr oda kerül a sor hogy ebéd vagy vacsi, 1- 2 kanál és utanna nem kell neki,kiköpi,bármilyen ételről van szó.. mindig próbálok az ő szájához főzni,csak hogy hízzon egy kicsit,nagyon kis vékony.

És hamar megbetegszik,az inmunrendszere sem olyan erős..

Volt már valaki így??? Milyen vitamin vált be???


2023. aug. 19. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
A súlya tökéletes.
2023. aug. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Semmi. 2,5 éves a gyerek, 12,5 kg körül mozog. Próbáltam én mindent de az vált be, hogy elengedtem a dolgot. Eszik amennyit eszik, ha éhes szól. A gyümölcsöt, zöldséget szereti, azt szinte minden étkezéshez kap. Van, hogy este 9kor kitalálja hogy vajas kenyeret akar, akkor megkapja. Ezen ne múljon.
2023. aug. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
A fiam 15 hónapos, 9,2 kiló. Nem mondanám soványnak. Pont jó, formás. Ő se eszik sokat, pár falat és annyi. Kb.heti 1x fordul elő, hogy valamire azt mondom, hogy na, most jól evett. És akkor se eszik sokat, csak önmagához képest. De ő ilyen. Eleinte én is aggódtam. Most már úgy vagyok vele, hogy eszik, amennyi jól esik.
2023. aug. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Mi most másodjára megyünk ezen keresztül. Annyi a különbség, hogy egyáltalán nem betegesek, és annyira pörögnek, hogy le se lehet lőni. A lányom már 10 éves és 21 kg. Kicsinek se evett, most se. Nagyon vékony. Már próbáltunk minden féle vitamint. Vérvétel is rendben. De sportol, és hatalmas ereje van és rengeteg energiája. Csak épp etiópnak néz ki és kb fényevő. Most 1,5 éves a következő, 10 kg, de ő sem eszik semmit. Már egyszer agyon aggódtuk magunkat, kipróbáltunk mindent, most már csak sodródunk. Eszik, ha akar, beletömni erőszakkal nem lehet, nem a mi stílusunk.
2023. aug. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,kicsit megnyugodtam hogy nem vagyunk ezzel egyedül.. a nagyobb lányom 10 éves és vele ugyan ez volt.. de most meg fékeznem kell mert éjjel is felkel hogy ő éhes,pedig vacsizik is..
2023. aug. 31. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!