Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy kíván-e a...

Honnan tudom, hogy kíván-e a férjem, vagy csak szükségletből szeretkezik velem?

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 09:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

bocsi az offért,de erre én is kíváncsi vagyok!

mik lehetnek a jelek vajon?

mióta vagytok együtt és hány évesek vagytok?


mi 7 éve együtt és 2 éve házasok.


24N

2010. okt. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mi 3 éve vagyunk együtt és 3 éve házasok és 3 éve volt,hogy terhes lettem.Szóval kíváncsi vagyok, de senkine ír, pedig pasik írhatnának.
2010. okt. 16. 10:28
 3/14 anonim ***** válasza:

én is kíváncsi lennék úgyhogy írhatnának!


nekünk is van már gyerekünk.


pasik írjatok!


én úgy gondolom hogy a férjem kíván mert nem lehet lelőni.mindig újra és újra akarja.


24N

2010. okt. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Hat nem tudom, bar mi 2eve vagyunk együtt, 9honapos kismama vagyok, de a szeme csillogasabol latom, a mozdulataibol erzem es ahogy megcsokol ahhh....

Ti ezt nem erzitek? Vagy miert merült fel ez a kerdes? Szerintem ha kötelessegböl teszi ezt egy ferj, akit mar regota ismersz, eszre venned a valtozast. Nem figyel rad, se a hetköznapokban, se az agyban, csak neki legyen jo es minnel hamarabb tul akar esni rajta! Gondolom en!!!

2010. okt. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

szerintem igazad van!

én eddig nem vettem észre hogy nem kívánna csak amikor a kérdező kiírta a kérdést akkor elgondolkoztam hogy vajon mik lehetnek a jelek.


szóval én még nem tapasztaltam hogy kötelességből tette volna,mert mindig figyel rám!simogat ,ölelget,szeretget stb...

annyira jó érzés mikor látom rajta hogy megbolondul értem.


szóval mind az amit leírtál.remélem mindig így is fog maradni.



24N

2010. okt. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha csak a sajàt örömêt keresi,az màr nem tul jò jel.
2010. okt. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Mi ha együtt vagyunk, már zavaró, hogy az én örömöm mennyire fontos neki.azt mondja katasztrófam ha együtt vagyunk és nekem nem jó.

Ez OK.

De az egyik válaszoló írta, hogy látja a szeme csillogásából. Stb.

Na én ezt nem érzem.Együtt vagyunk, het 1x jó esetben, de közben nincs idő ölelésre, csókra, nem látom rajta, hogy eszébe jutna az hogy nő vagyok, csak akkor.

2010. okt. 16. 18:34
 8/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a szerelem, szex vagy családi kapcsolatok rovatba kellett volna ezt kiírni. Ott talán több férfi olvas, mint itt.

Én is kíváncsi lennék a válaszokra.

2010. okt. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

Én pasi vagyok, 3 gyerek után, 16 éves házasság után sem kényszerből szeretkezem a feleségemmel. El sem tudnám képzelni kényszerből!

Amúgy szerintem is lehetne látni a szemén, mozdulatain vagy ahogy hozzád ér, hogy akarja vagy csak "kényszer".

2010. okt. 23. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Először is, ha férfiaktól vársz választ, akkor ne pasikat írj. Tudom, napjainkban a hülye média (főleg a tv-k) által elterjedt divatos szóhasználat, egyébként sértő és lekicsinylő mint a csaj, csajszi (ami ráadásul kifacsart, értelmetlen szó).

Ha úgy érzed, hogy nem figyel úgy rád a férjed mint hajdanában, akkor már vannak jelek, hiszen érzékelted. Tehát tárd fel (magad előtt) ezeket a jeleket:

— ma már nem mondja a férjed minden pillanatban (értelmetlenül mint az amerikai filmekben), hogy szeretlek;

— elfelejtett egy vagy két évfordulót;

— nem hoz naponta virágot;

— kevesebbet beszélgettek (ez a legfontosabb!);

— nem beszélitek meg egymással (ami valószínű) saját napi (pl. munkahelyi) problémáitokat;

— nem érdekel téged az Ő munkája, munkahelyi gondjai;

— egyre kevesebbet tudtok egymásról stb.

Ha feltártad a jeleket, akkor vizsgáld meg, hogy mik okozták ezeket:

— talán túlságosan fáradt, mert sokat dolgozik, hogy legyen lakásotok vagy, ha van, akkor azt fenn tudjátok tartani;

— talán Te sem fordítasz kellő figyelmet iránta, ezért Ő begubózott;

— talán Te is elfelejtettél vagy figyelmen kívül hagytál — számodra lényegtelen — egy-két dolgot amit Ő fontosnak tart;

— Te sem beszélgetsz vele ma már úgy mint régen stb.

Amikor elvégezted MAGADBAN e vizsgálatsort és olyan következtetést szűrtél le, hogy a jelenlegi helyzetnek nem csak Te vagy a kiváltója, akkor mielőbb kulturáltan beszéld meg a férjeddel és a lehetőségeitekhez mérten minél több közös programot szervezzetek!

Mint egy keretes költemény visszatérek a pasi kifejezésre. Általában ne pa115izd le a férfiakat, vagy ne használj általában negatív jelzőket, mert először nem, de később joggal érezheti úgy a férjed, hogy Ő is csak egy a sok „hülye” férfi közül: csak egy pasi.

2010. okt. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!