Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy kíván-e a...

Honnan tudom, hogy kíván-e a férjem, vagy csak szükségletből szeretkezik velem?

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 09:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Javítás: ne pasizd le a férfiakat,
2010. okt. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Tisztelt hölgyeim!

3 gyerek és 20 év házasság van a hátam mögött 44 évesen.

Ha azt mondom férfiként, hogy minden a nőtől függ, nekem elhihetik! Amíg a fickó azt hiszi, hogy Ő az úr a háznál, addig minden rendben lesz, de mihelyest megrendül eme tudatában, kezdődik a baj. Ha a nő igazi nő marad, akkor higgyék el kedveseim, a férfi is igazi férfi marad és ezek a dolgok a legnehezebbek a hosszú évek alatt, de ha sikerül, akkor mindent túlélhet egy házasság, vagy élettársi kapcsolat.

Persze nálunk minden OK, én könnyen beszélek!

2010. okt. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Mi 7 éve vagyunk együtt,4 éve házasok.Sok a gond,néha veszekszünk,de ma is ugyanúgy kívánom a feleségemet mint rég.Persze az a bizonyos lángolás már rég elmúlt,de a vágy még nagyonis él...Sosem tudnék vele betelni :)

Legyél kívánatos és akkor kívánni fog biztos :)

2010. nov. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
nem tettem hozzá hogy 3 éves fiunk van...
2010. nov. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!