Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekvállalás kategóriában...

Gyerekvállalás kategóriában mely kérdések akasztottak ki nagyon?

Figyelt kérdés

Légyszi mellőzük a viccesnek szánt: ez a kérdés választ. Tényleg érdekel kinek mely kérdések akasztották ki. Ha lehet linkeljetek ha még meg van a kérdés, ha nem elég ha körülírod akár ha emlékszel a pontos kérdésre. :)

Akinek nem inge ne vegye magára---



2023. aug. 25. 17:32
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Az összes "nézzétek meg a tesztemet" kérdés.
2023. aug. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
91%

"Légyszi mellőzük a viccesnek szánt: ez a kérdés választ."


Köszi, így leírva már nem is tűnik viccesnek, igazad van 😁


Nem tudok neked konkrét kérdést mondani, csak bizonyos témákat. Ilyenek a "lehet-e inni néha-néha 1-2 sört/bort stb, icos-t szívni terhesség alatt" típusú kérdések, és a kimondottan gyermekgyűlölők által feltett provokatív kérdések.

2023. aug. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Téma is jó lesz, nem muszáj pontos kérdést írni ha nincs épp. :)
2023. aug. 25. 17:39
 4/44 anonim ***** válasza:
86%

Engem azok, amik állandóan csokozással vádolnak boldog-boldogtalant, hogy csak amiatt van gyereke.

Vagy itt volt egyik nap, hogy a szülők miért nem nevelik a gyerekeiket, mert látott pár hisztis, dackorszakos gyereket, ebből már levonta az összes létező konzekvenciát stb.

2023. aug. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
37%
Olyan még nem volt. A hülyéken jót röhögök, a gyerelmentes övezetből idetévedt trollokon meg jól szórakozok, annyira szánalmas a fellépésük. Na, várom is, melyik troll merít most ötletet ezzel a kérdéssel. 😉
2023. aug. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
95%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

Pl ez, meg az összes olyan, hogy “belenéztem a Napba” meg “megvakartam a bal kislábujjam a jobb kezemmel” LEHET BAJA A BABÁMNAK?

Illetve a “sajtot/gombát/halat/ akármit ettem, lehet baja a babámnak?” kérdések.


A korona pedig az egészben az, amikor a kérdező közli, hogy még csak 4-6-8 hetes terhes.


Ja meg a sok “ Tegnap múlt el a menzeszem, ma már mutatja a teszt, ha teherbeestem? “

Meg a 8 millió nappal a nem várt előtt már biztosat mutat a teszt?? kérdések..

2023. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
90%
Engem a “lehetek-e terhes” kérdések akasztanak ki. A legtöbb esetben hiányzik a minimális középiskolás biológiatudása is az embereknek, plusz szinte mindig meg lehetne oldani a kérdést egy db terhességi teszt elvégzésével. Pl. amikor valakinek megjön a vérzése, de nem olyan, mint szokott, ezért beágyazódásra vagy bármi másra gyanakszik. Elmenne egy gyógyszertárba/drogériába/rendelne a netről egy tesztet, meg is oldódna a kérdés. Ilyenkor elgondolkodom, hogy azt hiszik az emberek, hogy beléjük látunk? Vagy ha mi azt mondjuk, terhes/nem terhes, akkor ő azt készpénzként elfogadja?
2023. aug. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
92%
A lehetek terhes, ti latjatok a 2.csikot, illetve lefingott egy lepke, ugye nem lesz baja a babámnak kérdések.
2023. aug. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
2023. aug. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
88%

Engem a "megbántam, hogy gyerekem lett" - típusú kérdések akasztanak ki a legjobban. Mostanában mintha kevésbé lenne divat, egy-két éve naponta előfordultak.

Illetve az összes olyan kérdés, ami arról szól, hogy a kérdezővel együtt szidjunk valakit, jellemzően a sógornőt vagy a "barátnőt", amiért rosszul neveli a gyerekét. Minősített esete, amikor úgy teszi fel a kérdést, mintha tényleg nem tudná, milyen választ vár. ("Elbizonytalanodtam, rosszul teszem, ha nem adok csokit a féléves babámnak?" és társai).

Régebben voltak a "Rossz anya vagyok, ha..." kezdetű kérdések, azokon mindig kifeküdtem. Igazi álszent nyavalygások voltak.

Meg a néhány naponta felbukkanó "Van még olyan rajtam kívül, aki nem akar gyereket?" Persze, van, csak nem a gyereknevelés kategóriában, te idióta.

2023. aug. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!