Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon nagy napsátor létezik...

Nagyon nagy napsátor létezik valamerre a boltokban? Vagy mivel óvjam a gyereket a naptól a horvát strandon?

Figyelt kérdés
2 apától lettek a gyerekeim, első fiam bőre kreolos, jobban bírja a napot. A válás után hamar megtaláltam az új párom, tőle született azóta már 2 gyermekem is. Mindketten szeplősek, vörös hajúak, zöld/kék szeműek, nagyon hajlamosak a leégésre. Idén voltunk horvátországban nyaralni, nagy álmom vált valóra ezzel. A gyerekek is élvezték, viszont azokon a strandokon ahol inkább iszap volt és lassan mélyült a tenger, semmi árnyék nem volt. Vittünk 2 decathlonos napsátrat, de szinte alig értek valamit, a gyerekek még el-el feküdtek benne, de nekünk párommal már semmi hely nem maradt. Létezik valami hatalmas változata az ilyen sátraknak? Inkább magas kéne legyen, hogy nagyobb árnyékot adjon, de nem nagyon találtam ilyet sem (pénz nem számít, de azert százezer forintokat nem biztos, hogy azonnal ráköltenék). Naptej, fürdőpóló alap, mindent használunk, de az sem elég.

2023. aug. 29. 09:35
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Úszni nem, de a sarazós részre idén is bevittem a sátrat, igen.
2023. aug. 30. 09:14
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!