Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szerettek a legjobban és...

Mit szerettek a legjobban és mit a legkevésbé a gyereketekben?

Figyelt kérdés

1-2 szóban, max tőmondatban!


Hány éves?


(nekünk az of szokta feltenni a kérdést minden év elején)


2023. szept. 5. 08:31
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Osztályfőnök ilyen biztosan nem kérdez.
2023. szept. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pedig de
2023. szept. 5. 08:53
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az osztályfőnök megkérdezi mit szerettek a gyereketekben és mit nem? 😆


Viccet felretéve, szerintem eg, személyiségfüggő, az ember általaban azt nem szereti amit magaban sem szeret,mert a gyerek sokszor tükrözi a szülőt

2023. szept. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Én szeretem, hogy segítőkész, nyitott, kezdeményező, képes kiállni magáért és másokért, nagy tudásvágya van és képzelőereje, meg hát okos és szép. Nem szeretem, hogy nehezen kezeli a stresszt sokszor, bosszúálló és tök kiszámíthatatlanul vagy túl sok az önbizalma és lekezelő mással, vagy túl kevés és meg sem próbálja, mert elbukhat, mást meg érdemtelenül maga fölé helyez, illetve sokszor bizonytalan, így rengeteget kell várnom a döntéseire és kikészít a "nem tudom" al.


Egyszerre szeretem és nem szeretem, hogy nem feltétlen fogad el szabályt és tekintélyszemélyt, megkérdőjelezi sokszor a "parancsokat", főleg ha nem látja jónak. Jó hogy nem hajlik könnyen, de amíg ilyen kis csekély átlátási képessége van(mivel gyerek), hajolhatna könnyebben.

2023. szept. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Gratulálok az osztályfőnöknek.
2023. szept. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet szerintem se kérdez. Ha igen,akkor szánalmas.
2023. szept. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ez csak egy trollkérdés.
2023. szept. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem troll kérdés!

Elsőben mikor megkapta őket ezzel is felmérte, hogy mire számítson, aztán kíváncsi volt hogy hogy látjuk hogyan változnak évről évre

2023. szept. 9. 14:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk olyan volt, hogy ismerkedős jellemzést kellett írnunk a gyerekről neki, képpel meg minden(covid alatt), az is pont ez volt. jó és rossz tulajdonságok.
2023. szept. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!