Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés óta nagyon kemény a...

Szülés óta nagyon kemény a kakim, mit tegyek ellene mert nagyon fáj, és nagyon rossz?

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
SOK gyümölcsöt egyél, meg elegendö folyadékot (legalább 3 l) fogyassz.
2010. okt. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Változtass az étrendeden. Sok gyümölcs, zöldség, rost, folyadék, stb. Állítólag a lenmag (egy kanállal naponta), vagy az aszalt szilva is sokat segít.
2010. okt. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szilva lekvár, szilva, sütőtök, ezek székletlazítók.

Laevolak szirup, gyógyszertárban kapható. Míra vagy Szent József keserű víz minden nap reggel 1 dl éhgyomorra.

Nekem ezek váltak be, nagyon csúnya aranyerem is volt!

2010. okt. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt ilyen gondom. :( Aranyér + vastabletta + Elevit = kínlódás :S

Próbáltam a Szt. Jóskát én is, de förtelmes íze van, és nem bírtam kellő mennyiséget meginni belőle.

A nődokim mondta, h nyugodtan vegyek be Tiszaszent. Abból is a fortét, mert az jobban megéri. Akármi is van beleírva, ezt nyugodtan lehet szedni. Nem szokott hozzá a szervezetem, nem lettem tőle hasmenéses, semmi rossz, csak segített! 2-4 naponta bevettem egyet, mikor éreztem, h már megint szükséges. De nem is sokáig szedtem, mondhatni meggyógyított, max. 2-3 hétig.

Ajánlották előttem a rostdús kaját. Tény, h segíthet, de nekem ez se volt elég. No meg még a gyerek is hasbajos tud lenni tőle.

Hát könnyű trónolást kívánok! :)

2010. okt. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Székletlazító? Legrosszabb esetben beöntés.
2020. aug. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!