Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sima hátizsákod vagy kifejezet...

Sima hátizsákod vagy kifejezetten pelenkázós hátizsákod van? Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
Csak hátizsákot szeretnék, az oldaltáska nem jött be. Néztem kifejezetten sok rekeszes pelenkázós táskát. De láttam szép hagyományos hátizsákot is, készítenék egy rögzítőt hozzá. Melyiket vegyem? Hosszútávon szeretném használni a táskát (akár bevásárlás, stb)

2023. szept. 10. 21:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt tipikus pelenkazos hátizsákom, amit amugy sok anyukanal láttam, de nekem nagyon nem jött be.

Egy heavy tools hátizsákot használok, nagyon praktikus zsebei, részei vannak, nekem ezerszer jobban bevált.

2023. szept. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

4 éve vettem egy szürke pelenkázós hátizsákot.

Tökéletes akár vásárláshoz is, plusz a babakocsi csomagtartója.

A mai napig használom a második gyereknél is, semmi baja.

2023. szept. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem bármelyik hátizsák jó, aminek van oldalt italtartója és 3-4 zsebe. Én a mülleres ajándék táskába rakom be a pelenkázáshoz szükséges cuccokat. Azon kívül váltóruha, takaró, nekem váltáspóló alulra. Cumi dobozban és az én cuccaim az egyik első zsebbe + nasi a mülleres táska mellé.
2023. szept. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%
Felesleges a pelenkázó hátizsák. Mondom ezt úgy, hogy kettő is van 😅 az egyiket kaptam. Eleinte azt használtam, de aztán redukálódott a tartalma egy neszeszerré, amiben pelenkázási kellékek vannak, és befér a normál táskámba. Vagy a másik megoldásunk, egy decathlonos 10 literes hátizsák, amibe szintén minden belefér, ami egy játszóterezéshez kellhet.
2023. szept. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem pelenkázós hátizsák van, de nem férek el benne így sem soha. De valószínű ez az én hibám, legtöbbször csak pelenka nincs benne minden más igen...
2023. szept. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Egyik sem volt, nekem megfelelt az amit a babakocsihoz adtak
2023. szept. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem jó a pelenkázós hátizsák. Nagyon nehéz maga a hátizsák a sok felesleges merevítéstől. Nekem az van és nem szeretem.
2023. szept. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nekem volt pelenkázós hátizsákom. Tetszett, de rohadtul nem volt praktikus.

Én egy ilyen összehúzós tornazsákot használok.

2023. szept. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
ėn egy sima hátizsåkot javaslok azt måskor is tudod használni .
2023. szept. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Sima hátizsák volt. Sokat mászkáltunk kórházakba ide-oda különböző városokba. Textilpelust tettünk mindig a lányunk alá pelenkázáskor pl. Tökéletesen megfelelt.
2023. szept. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!