Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sima hátizsákod vagy kifejezet...

Sima hátizsákod vagy kifejezetten pelenkázós hátizsákod van? Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
Csak hátizsákot szeretnék, az oldaltáska nem jött be. Néztem kifejezetten sok rekeszes pelenkázós táskát. De láttam szép hagyományos hátizsákot is, készítenék egy rögzítőt hozzá. Melyiket vegyem? Hosszútávon szeretném használni a táskát (akár bevásárlás, stb)

2023. szept. 10. 21:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Vettem egy pelenkázó hátizsákot, de nekem nem jött be. Túl nagy volt, nem volt kényelmes se. A cumisüveg tartó rekeszbe meg a MAM üveg nem is fért bele. Szóval hamar túladtam rajta.

Utána egy ideig a DM-es babaváró csomaghoz kapott tornazsákot használtuk. Aztán azt elhagytam, hetek múlva tudtunk érte menni.

Közben vettem a Sinsayben egy sima hátizsákot. Azóta azt használjuk. Mondjuk én nem hordom a hátamon így se. Vagy az autóban van, vagy ha olyan helyre megyünk, akkor a babakocsira akasztom.

2023. szept. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Volt itthon több hátizsákunk is, mivel szeretünk túrázni. Egyet kineveztem a gyerek cuccainak és kész. Szintén a Mülleres pelenkázó neszeszerben tárolok minden pelenkázós cuccot, bedobom a táskába, meg mellé dobom, ami még kellhet, váltóruha, pulcsi, játék, kaja, mit tudom én... Az oldalzsebbe megy az innivalója, a másikba az enyém és mehetünk. Ha nagyon piperkőc akarok lenni, akkor a vàltóruhát pl. bedobom egy visszazárható tasakba egyben, hogy ne kallódjanak a zoknit és társai össze vissza a táskában, de kb. ennyi.

Volt idő, amikor gondolkodtam, hogy veszek egy pelenkázó hátizsákot, de nekem azok sem tűnnek praktikusabbnak igazából.

2023. szept. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én szeretem a pelenkázós hátizsákot (lindalime)

Sokat utazunk, és szeretem abba külön tenni a cuccait, rengeteg mindent elnyel az a hátizsák. Takarók, ruhák, játékok, piperék.


Nekem is van saját, Decathlonos háizsákom, bármikor bárhová kirándulunk, azzal megyünk, de több napos utazáshoz nagyon szeretem ily módon külön vinni a cuccait.


Sőt nyáron, amikor kevesebb cucc kell, én is szerettem belecuccolni a penekázós zsákba. Szerettem, mert merev és szépen tartja a ruhákat, nem gyűrődnek meg benne.

2023. szept. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2023. szept. 11. 11:43
 15/18 anonim ***** válasza:
Én két gyereknél is vettem pelenkázó hátizsákot. Aminek a lényege lenne, hogy a babakocsira is rá lehet csatolni. Párszor próbáltam, de zavar, amikor toltam. Csak hátizsákként használtam. Ami jó volt, hogy sok kos tároló rekesz van benne. Ennyi. Nekem felesleges volt.
2023. szept. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem egy dechatlonos túra hátizsákom van, a kisebbek közül, asszem talán 20 literes. Ebbe is fér minden, nekem célnak megfelel, és mivel túrázáshoz szánták, van 2 oldalzseb kulacsnak, amibe pont jól állítható a cumisüveg is.
2023. szept. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
72%
Pelenkázós volt. Szerettem met volt rá eset hogy a gyerek beszart a kakis rucit eltudtam külőníteni benne egy törölhető rétegben plusz thermo cumisüvegtartó rész na ez hidegebb időben áldás volt (tápszeresek voltunk).
2023. szept. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
66%
A kakis ruhának mindig van nálam zacskó. Sosem tenném közvetlenül a táskába.
2023. szept. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!