Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy kezeltétek, ha szülés...

Hogy kezeltétek, ha szülés után nem volt kedvetek szexelni?

Figyelt kérdés

A második gyerekünk 4 hónapos, és sajnos a hátam közepére se kívánom a házaséletet :/


Az első után nem volt ilyen gondom, persze visszaesett az együttlétek száma, de most semmilyen szinten nem vágyom rá semmi libidóm, minden este úgy esek az àgyba, mint valami hulla...


A férjem meg haragszik...



2023. szept. 11. 19:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%

A fogorvosod mit mondott? :)) Attól még, hogy te nem kívánod, és szültél, a férjednek vannak igényei.

Próbáljátok meg, hogy csak te okozol neki örömet, lehet megjön közben a kedved. Ha nem teszel semmit csak folyton lepartintod, félő, hogy máshol keresi majd a boldogságát.

2023. szept. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem állt helyre a hormonháztartásod, meg nyilván fáradt vagy az egésznapos munkától. A két gyerek alighanem rendesen leamortizál...
2023. szept. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom ha a férj is kellően ki volna merülve,nem lenne harag,mert ő is beesne az ágyba.
2023. szept. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon lazán. Ha nem, nem. A férjem ezt teljesen normálisan kezeli, megértő. Ráadásul terhesség felétől el voltunk tiltva.


Soha nem volnék hajlandó muszájból, megfelelési kényszerből szexelni. Csak ha 100%-ig akarom. Fél éves a fiam, 2x szexeltünk azóta. De az tök jó volt.

2023. szept. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Én minnél tovább húztam annál inkább ment el a kedvem. Nalam sok esetben evés közben jön meg az étvágy.
2023. szept. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
1-es: milyen szerencse, hogy vannak normális férfiak, akik háttérbe tudják helyezni az állati ösztöneiket, mert tisztában vannak vele, hogy a feleségüknek ez nem kötelessége, ha nem akarja, pláne nem egy gyerek szülést követően. És nem, nem a nőnek kell megerőszakolnia magát ha nem kívánja, csak azért hogy a férfi elélvezhessen. Egy normális kapcsolatban a férj időt ad a feleségének, extrán beleteszi az energiát az előjátékba vagy megállnak csak a pettingnél, ha csak az esik jól, esetleg megoldja magának, de semmiképpen nem elvárja tőle, hogy neki ez jár. Ettől a nő segíthet neki ha tud, de semmiképpen sem nyomásra meg érzelmi zsarolással meg a megcsalástól való félelmében. Hanem mert szereti a párját és jót akar neki, de nem minden áron. És akármennyire általános hogy a férfiak többsége megcsalja a feleségét (gyermekének az anyját) azért mert nincs szex x ideig, attól ez még nem normális. A szememben ezek a férfiállatok szánnivalóak. És tudom hogy szerencsésnek mondhatom magam, hogy az én férjem nem ilyen es türelmesen kivárta amíg vissza tudtam billenni, és amíg minimális volt a szex.
2023. szept. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%

Hogy kezeltem? Hát nem szexeltünk. Amúgy a párom is hulla fáradt volt, mindketten hallucináltunk egy idő után..

Kb 1 évig a legutolsó gondolatom sem a szex volt!

2023. szept. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%

Rám ezért nem haragudna a férjem. Rám azért haragudna, mert a haragjával együtt elküldtem volna a jó isten ragacsos seggebajszába. 🙂


Az, hogy normálisan elmondja, hogy mi a gondja baja, az oké. Az, hogy segít nekem erre ráhangolódni, az csodás.


De hogy kijelentse, hogy haragszik emiatt vagy érezteti a haragját, pfff, szánalmas. Ameddig nem hajlandó teljesértékű csapatjátékos lenni, addig rám és a pinámra ne is számítson. 🙂

2023. szept. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%

1, te beteg vagy. Milyen kapcsolat az, ahol a nő hulla fáradt, háta közepébe nem kívánja a szexet, de este mielőtt beájul az ágyba gyorsan lesz...a a férjét nehogy az megcsalja?! A gondolat is taszító számomra. Gondolod ha a szexet nem kívánja épp erre vágyik?!

Es csakhogy a kérdésre is válaszoljak, ha nem kívánom hát nem.szexelek és pont. Ezt erőltetni szerintem nem lehet, majd ha kívánod csinálod, csak beszéljetek róla.

2023. szept. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
22%

Őszintén elmondtam, hogy még kell egy kis idő. Szerencsére hamar elmúlt a vágy hiánya. 3hónapon belül már ment minden úgy ahogy a gyerek előtt.

Minden esetre, ha sokàig önző vagy, ne lepődj meg nagyon, ha x idő szexmentesség után másnál lakik jól. 6 hónap, 1 év az már bőven szimpla kényelmeskedés, lustaság, és minden szempontból túlzás. Aki ennyi ideje nem akar szexelni az már nem egészséges szexualitással rendelkezik. Vagy menjen orvoshoz, vagy ne várjon hűséget a párjától. Mert ez nem állatias ösztön , szimpla egészséges emberi igény. Az ösztönlény persze 1-2 hónap után is félremegy, de az annyit is ér. Fél-1 évvel a szülés után már elég átlátszó, hogy az illető addig se volt oda meg vissza a szexért, csak amíg megházasodtak és jött a gyerek, ment a vetítés, hogy azzal fogja meg a partnerét.

2023. szept. 12. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!