Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy kezeltétek, ha szülés...

Hogy kezeltétek, ha szülés után nem volt kedvetek szexelni?

Figyelt kérdés

A második gyerekünk 4 hónapos, és sajnos a hátam közepére se kívánom a házaséletet :/


Az első után nem volt ilyen gondom, persze visszaesett az együttlétek száma, de most semmilyen szinten nem vágyom rá semmi libidóm, minden este úgy esek az àgyba, mint valami hulla...


A férjem meg haragszik...



2023. szept. 11. 19:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%

Mint 7. Ez egy ilyen időszak. A férjem tisztában van vele, hogy nem az ő kiszolgálására létező szexgép vagyok. Szexeltünk már sokat es még fogunk is sokat, jelen élethelyzetben nem nagyon szoktunk, csak nagy néha. Ő is kivan, ő kel a nagyobbhoz, plusz dolgozik persze.

Az a férj, amelyik "haragszik", keresse meg a kis kezét, és/vagy vegye ki jobban a részét, valamint tanulmányozza a szaporodás biológiáját. Ami nem dugásból áll, az utódgondozás is része.

2023. szept. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk kb. 10 hónap-1 év után állt vissza a régi kerékvágás, amikor már nem voltunk állandóan hulla fáradtak, kialakult a fix napirend, megtaláltuk azokat a lopott időket, amikor visszatudjuk csalni az életünkbe az intimitást, újra embernek éreztem magam, nem csak egy roncsnak, stb.

Előtte bizony megértette a férjem, hogy nincs a prioritások között a szex, sőt... mivel sokszor éjszakázott ő is, nála is előfordult, hogy nem volt kedve. Túléltünk. Ha végre ágyba estünk, 5,5 mp alatt aludtunk el kb. Ezt a bicajt együtt toltuk, így bármilyen meglepő is egyeseknek, semmi gond nem volt ebből.

Ha emiatt haragudott volna, az nekem óriási csalódás lett volna.

2023. szept. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%
10#-es Ha a te férjed ilyen jellem,akkor viszont ne lepődj meg,ha ne adj isten valaha egészségügyi bajod lesz hosszú távon,kórházba kerülsz és másnál keres vigasztalást,más nő fülébe nyögdécsel..remélem visszafogadod majd úgy is.:) Marha nagy lehet a szerelem egy csak a szexre épülő kapcsolatban. Kicsit sajnálom,ha megfelelési kényszered van és nem tapasztalod meg milyen a normális felnőtt kapcsolat,ahol akkor is szeretnek ha te még fél év után is rossz passzba vagy. Egyébként ha nem marad hűséges sincs gond,mert akkor takarodhat,de még ki is ba.. vele.:D
2023. szept. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%
10: egy nő szájából azt hallani, hogy önzőség ha bizonyos élethelyzetben 3 hónapnál tovább nem kívánja valaki a szexet olyan mennyiségben, ahogy a férjének igénye lenne rá, és nem elégíti ki, amikor az az urának éppen jó lenne, számomra azt jelenti, hogy az a nő egy alárendelt kapcsolatban él, ahol attól kell félnie, hogy ha nincs meg a férj napi adagja, akkor őt elhagyják. Sajnállak. Egy olyan kapcsolatban, ahol a felek egyenlőek, a nő nem csak szexuális segédeszköz, hanem partner is, ott ez fel se merül. Ez kettőn áll: a férfi van-e olyan tudatossági és érzelmi intelligencia szintjén, hogy ezt magáévá tegye, illetve a nőnek van-e igénye arra, hogy kitörjön abból a káros szerepből, amiben a nőnek meg kell hunyászkodnia, félnie, hogy elhagyják ha nem tud vagy nem akar szexelni.
2023. szept. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
90%

Baba mellett ez akkor sem meglepő, ha nincs testvére. A fáradtság és az állandó készenlét sokat ront a helyzeten. Nálunk hasonló a helyzet, azzal a jelentős különbséggel, hogy ha én megmondom a férjemnek, hogy bocs, de nem, akkor tudomásul veszi. Aztán van, amikor nekem ugyan sok kedvem nincs, de azt mondom neki, hogy győzzön meg. Tudja ám, mire gondolok, sokszor sikerül is neki ;).

Ha haragszik a férjed, hát tehet egy szívességet! Belőled bújt ki egy akkora baba, a te hormonjaid kavarognak, ezen ő nem tud változtatni. De azon igen, hogy többet segít, hogy ne legyél hulla. És akkor talán a te kedved is megjön, vagy az övé megy el.

2023. szept. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem, amikor terhes voltam az elsővel, azt mondta, hogy a mai naptól egészen addig, amíg a legkisebb gyerekünk is ovis nem lesz, ő nem kezdeményez. Soha. Ha nekem kedvem van, kezdeményezzek, aztán meglátjuk. De ő nem szeretné, hogy a szex nekem házimunka legyen. Ő úgy szeretne velem szexelni, hogy eleve kedvem van hozzá. És ezt be is tartja. Időről időre megkérdezem, oké-e ez így neki, mindig igennel felel. Volt ám olyan is, hogy visszautasított, mert fáradt volt. Igen, ritka igy a szex. De neki csak úgy jó, ha nekem is jó. Jobban imadom, mint valaha, és felnézek rá, számomra ő az igazi férfi. Nem egy nyavikoló, szexért duzzogó óvodás.
2023. szept. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen esetekre jo szerető
2023. szept. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!