Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idős volt a gyereketek...

Mennyi idős volt a gyereketek mikor hosszabb időre ngyszülőre tudtátok bízni (kettesben nyaralás miatt - 4-5 nap)?

Figyelt kérdés
2023. okt. 1. 10:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
4 éves volt. 4 napra mentünk. Nem volt semmi gond.
2023. okt. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
A középső extra önálló kis boszorkány volt, őt 2 éves kora előtt el lehetett küldeni egy hétre nyaralni a szüleimhez. A nagyon másfél évesen egy éjszakára vitték el, 2 és fél volt, amikor már többet is bírt. A kicsit ellenben 3 éves kora után lehetett először otthagyni bárhol is, mert sokkal jobban kiborult a többieknél.
2023. okt. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

Az én nagyobbamat még 1 éjszakára sem tudom az 5 méterre lakó nagyanyjánál hagyni, mert ordít, pedig 10 éves 😒

A kicsi mindig is leszrta kivel és hol van, őt bármikor ott lehetett volna hagyni

2023. okt. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Egyévesen, egy nyekk sem volt, azóta is imád bandázni a nagyszülőknél.
2023. okt. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 babyboom567 ***** válasza:
55%

Lassan 7 éves, sosem volt még ott.

Anyám egyszer vigyázott rá(még nem volt 1 éves a kisfiam),itt nálunk, semmi dolga nem lett volna, csak 1 órát vigyázni,míg hazaérek.Elvitte sétálni,a külön kérésem ellenére,hogy ne vigye sehova.De ezen még túl is tudtam volna lépni,de órákon keresztül nem vette fel a telefont.Üzenetet sem hagyott,nem tudtam hol vannak,már a sírógörcs kerülgetett,hogy valami történt velük.Aztán valamikor délután beállítottak, hogy sétáltak, és hallotta ő hogy csörög a telefon,de nem gondolta ,hogy fontos.(az már részletkérdés,hogy a különben hidegszerető gyerekem 25 fokban sapkában pulcsiban,kabátban betakarva polár pléddel volt a babakocsiba,és vörös fejjel üvöltött)Nem, soha többet nem bízom rá.Nincs az a nyaralás,vagy bármi, hogy rábízzam.

Anyósom a világ legjobb anyósa,egyetlen egy baj van, hogy télen nyáron nyitva az ablak/erkény nála,és nem érti meg,hogy kieshet a gyerek.Ha bármikor ott lett volna, már a hírekben lettünk volna tragédiaként.

Nem, nem érzi,hogy ez milyen veszélyes.Nálunk már vigyázott rá fél órára,míg csomagért mentem,de nálunk minden ablak kulcsra zárható.

2023. okt. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
23 éves volt.
2023. okt. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
2 évesen.
2023. okt. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
1 éves és 3 hónapos volt, mikor mindegy mi miatt, de úgy alakult, hogy 3 napra anyósom vigyázott rá. Semmi gond nem volt, én rosszabbul viseltem, mint ő.
2023. okt. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
7 vagyok. Nálam is volt ilyen 1 éves korától h 2 napokat anyámnál volt. Mivel nyaralás volt a fő kérdés az volt 2 éves korába...2 hét.
2023. okt. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
Nyaralásra mindig visszük a gyereket is. Kb. 5 éves volt, amikor munka miatt pár napokra a nagyszülőknél maradt.
2023. okt. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!