Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, otthon hagynátok a...

Anyukák, otthon hagynátok a nem egészen 1,5 éves gyereketeket a nagyszülőre, ha a férjetek meglepne titeket egy "nyaralással"?

Figyelt kérdés

2 éjszaka, a férj mindent leszervezett.


Örülnétek hogy kettesben pihenhettek pár napot, vagy kicsinek éreznétek még ehhez a gyereket?


2013. okt. 10. 16:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
27%
többen írják majd, hogy bizony jár a szülőnek az az egy-két nap ... én viszont sosem tudtam elmenni a gyerekeim nélkül nyaralni, vagy hosszú hétvégézni
2013. okt. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
66%
A lűnyom mág bőven szopizott 1.5 évesen. Még kicsi szerintem,de ha elvan a nagyival miért ne.Ha elalszik akkor miért ne..
2013. okt. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%

most majd jönnek a lepontozok meg hogy milyen szívtelen anya vagyok...

Őszinte leszek.még csak 5 hónapos a fiam de már alig várom a jövő nyarat amikor pár napig lerakhatom a nagyszülőknél.igen kell a gyerek nélkül is lenni a pároknak,hogy újra és újra egymásra találjanak.néha jó lenne tényleg egy kis ''magány''

szerintem menj el nyugodtan :)

2013. okt. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%

Persze, hogy menj el. Ez egyrészt egy gyönyörű gesztus a férjed részéről, másrészről valószínűleg igényli, hogy eltöltsetek egy hétvégét kettesben.

És nem idegenre hagynád a gyereket, hanem a nagyszülőkre.

2013. okt. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Sot, meg egy eves sem volt a masodik fiam, amikor egy ejszakara ott hagytam. Ismerte a nagyszuloket, sokat talalkoztunk, aludtunk is ott vele tobbszor. Nem volt semmi gond.
2013. okt. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%

Persze!

Nagyon kedves a férjedtől. :)

2013. okt. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%
Igen, ha a nagyszülő es a gyerek nem akkor lesz együtt ejszakasra először.
2013. okt. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
79%

igen elmennék

hét szekér sem tartana vissza

2013. okt. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Össze tenném a két kezemet ha a férjem meglepne egy ilyennel. De én biztonságban tudom a 13 hónapos fiamat anyukámnál. Nem tudom a ti gyerkőcötök mennyit van a nagyinál. Az én fiam egyszer 2x aludt eddig a mamájánál és a férjemet úgy kellett rábeszélni, mert amióta megszületett, nem voltunk kettesben és nekem már hiányzott. Nektek is jár a kikapcsolódás. Ha bízol a nagyiban, akkor nyugodtan. De én (ha még nem aludt ott) akkor csinálnék egy próba alvást mert hirtelen, 2 éjszakára ott hagyni, lehet hogy sok lenne.
2013. okt. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
53%

Már pár hónaposan is nyugodtan a nagyszülőkre lehet hagyni 1-1 éjszakát, másfél évesen meg pláne!


Hogyne örülnék!

2013. okt. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!