Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Külföldi nyaralason lett mar...

Külföldi nyaralason lett mar beteg a gyereketek?

Figyelt kérdés
Mennyi idos volt, mit csinaltatok, hogy viselte?
2018. jan. 11. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
15 hónapos volt, 40 fokos láz. Elindultunk haza hiába volt még 3 nap hátra és hát szarul viselte meg mi is de túlélte. Hazaúton Horvátországból ha épp nem ordított akkor ki volt ütve a lázcsillapítótól. Utólag nem volt akkora tragédia de akkor le nem tudom írni a pánikot amit éreztem.
2018. jan. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Horvátországban, mi azt hittük, kiütés, azonnal orvoshoz vittük, de kiderült, hogy éjjel szúnyog csípkedte össze, pár csípés lehetett csak, de másfajták a szúnyogok, és extra érzékeny rá. Fenistil cseppet írt fel a horvát doktor néni. Normális, kedves volt, beszélt angolul. Nem mentünk haza, persze ha lázas vagy ilyesmi lett volna, meggondolom, de akkor is először helyben vittem volna orvoshoz.
2018. jan. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszi!

Mi gorogorszagba keszulunk onnan nem tudunk hazajonni...kicsit felek h mit fogok csinalni ha lebetegszik..

2018. jan. 12. 11:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Vigyél mindent ami kellhet (akár antibiotikumot is, ha van gyakran jelentkező jellemző betegsége, amire az kell, pl.: fülgyuszi vagy HUTI), köss megfelelő utasbiztosítást és nem lesz baj. Görögország nem a világ vége, mi is voltunk 1,5 éves beteges gyerekkel, de semmi baj nem volt.
2018. jan. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Váltsd ki az Európa Egészségbiztosítási Kártyát is (nektek is, ne csak a gyereknek). És ne félj előre, kicsi az esély, hogy pont akkor kap el valamit. :)
2018. jan. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!