Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan és mikor mondtátok el...

Hogyan és mikor mondtátok el a nagyobb gyermeketeknek, hogy úton van a kistestvére?

Figyelt kérdés

2023. okt. 3. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
Szülinapján.
2023. okt. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Egy sima hétköznap beszélgettünk arról, hogy a barátnőjének van egy öccse, akivel játszani szoktak. Hát, neki is lesz nemsokára. Először még nem tud majd kergetőzni, de idővel mindent megtanul.
2023. okt. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem emlékszem, de nem is számított hiszen lövése sem volt róla mit jelent az, hogy testvér, 2,5 év van közöttük
2023. okt. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Már jó pár hónapja próbálkoztunk. Párszor kérdezte mit csinálok mikor teszteltem elmagyaraztam neki,mi miért van mit csinálok. Majd be vásároltunk és nekem akkor már késett, délelőtt volt. Elmentunk a mosdóba együtt. Külön fülkében voltunk ő előbb végzett, behivtam magamhoz. És akkor cdak hallom, hogy "anya ez két csík! Anya ez két csík! 🥰 Hát így. :) nagyon jó volt ez vele együtt megelni, olyan szép pillanat volt. Sosem felejtem el. 4 éves, kislány.
2023. okt. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Pár nappal azután, hogy nekünk egyértelművé vált.
2023. okt. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

2.5 év van köztük.

Az első pillanattól beavattuk, hogy megertse miért nem veszem fel annyit, miert nem ugrálhat a hasamon, stb

2023. okt. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Amikor én betöltöttem a 12hetet, akkor mondtuk, hogy baba van anya hasában. Ekkor alig volt több 2nél, úgyhogy nagy reakció nem volt, azóta sokat mondjuk neki, látja, hogy készítjük a ruhákat, bútorokat, ő maga is sokszor emlegeti a tesót.
2023. okt. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondod el, amikor akarod. Szerintem, a hatodik héten is lehet kisteso bejelentés
2023. okt. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
Ő kérte a Jézuskától. Egy hónap múlva estem teherbe. Az első szivhangos orvosi vizsgálat után mondtuk el.
2023. okt. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!