Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez a megoldás jobb lesz mint...

Ez a megoldás jobb lesz mint a bölcsi? Mennyire lenne rossz így a fiamnak?

Figyelt kérdés

Külföldön vagyok, így sajnos csak 12 hetet kapok szülés szabadságra. Egy hónapot fizet a munkáltató majd 3 hónap fizetetlen ami jár.


Eddig úgy volt hogy 4 hónapos korától megy majd bölcsibe, de most sikerült elintéznem, hogy 3 napot otthonrol dolgozhassak és a babával legyek. A férjem eleve 2 napot otthon van, szóval ő lenne a babával azokon a napokon míg be kell mennem az irodába. Ezt kb 1 éves koráig tudom megtenni.


Lesz bármi felé probléma a babának ha én "magára" hagyom 2 napot? Gondolom jobb hogy az apjával lesz és nem a bölcsiben, de így is megszakad a szívem.


2023. okt. 6. 22:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sokkal jobb így.
2023. okt. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A maximumot hozod ki a helyzetből. Semmi gond nem lesz.
2023. okt. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
58%

Az apa pont ugyanolyan szulo, o is , hogy lesz a gyereknek baja amikor veled van ?

Ezek szerint nem szoptatsz, akkor meg a gyereknek teljesen, totalisan mindegy melyik szulo van vele. Nem is ertem, hogy kerdezhetsz ilyet ...

2023. okt. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
3-as vagyok, lemeradt, hogy a ferjed is megkerdezi, hogy lesz -e a gyerekenek baja, ha veled van 3 napot ?
2023. okt. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
Figyeljetek rá, hogy míg otthon vagy, addig is minél jobban vegyen részt az apa is a kicsi életében. A szoptatáson kívül mindent tud csinálni. Akkor nem csak papíron, de a baba szempontjából is egyenrangú szülők lesztek.
2023. okt. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

3# Külföldön teljesen mindegy szoptat-e vagy sem,mivel a nőnek vissza kell mennie ilyen hamar dolgozni. Sokan fejnek ott. Sok nőnek pedig igénye van a picire,vagy is a normális ez lenne,én megértelek kérdező. Nekem ez nem is menne. De egyébként most hol van az a válaszoló,aki mindig egekig magasztalja,hogy külföldön milyen jó,hogy visszamehetnek dolgozni hamar...

Egyébként meg egyetértek azzal,aki írta,hogy a maximálisat kihoztad a helyzetből. Ez itt most a legjobb ötlet,döntés.

2023. okt. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Koszonom! Szoptatni tervezek es csak akkor kapna cumisuveget mikor en nem vagyok otthon. Fejni szeretnek azokon a napokon.


Es nem az a bajom hogy az apjaval mi lesz vele hanem kifejezetten hogy az anyukaja nem lesz vele.

2023. okt. 7. 00:31
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze! Tudod miért lesz jobb? Mert az apjával el ellesz, tudja altatni, plusz kötődés alakul ki.

Ez sok apaban nincs meg mert haza megy munkából, és már csak fürdés alvás vár rá. Nagyon jól teszed. Legalább tudod hogy 1000% biztonságban van.

2023. okt. 7. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a jobb választás, mint a bölcsi.
2023. okt. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%
Az a kérdés, hogy melyik jobb egy 4 hónapos babának: ha otthon van a szüleivel, vagy bölcsiben van? Nem hiszem el, hogy erre magadtól nem tudod a választ. Azt se értem miért baj ha az apjával van.
2023. okt. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!