Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elharapott cumit odaadhatom a...

Gódor Róbert kérdése:

Elharapott cumit odaadhatom a fiamnak? Rendszeresen elharapja (mamos), valaki tud ran vmi megoldást hogy me kelljen állsndòan cserélni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 29. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Megoldást nem tudok rá, az én fiam is mindig elrágja. Inkább veszek neki újat. Lehet, hogy felesleges a félelmem, de én nem merem neki odaadni, nem akarom, hogy leszakadjon a vége és esetleg lenyelje.
2014. okt. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem mertem neki odaadni, nehogy megfulladjon az esetleg leszakadó darabtól. Kb. 3 elrágott cumi után jött az, hogy ha ennek is vége, nincs több. Így szokott le végre 3,5 évesen a cumiról.
2014. okt. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ mennyi idős!Lányom 2 éves most,baromira nagy cumis volt,ki se lehetett robbantani a szájából(érdekes csak itthon lógott mindig a szájában)!Kb 3 hónapja kezdte el sorozatosan kiharapni,volt hogy egy héten 3 cumit harapott ki!Kicsit besokaltam és azt mondtam neki,hogy ha ezt is elrágja akkor nincs több cumi,el is rágta!!Azt az egyet megtartottam és elalvásra kap rendeset és az az alvós cumija!Így leszokott róla napközbenre,ha kér cumit megkapja a lukasat,persze az nem jó kéri az alvósat,mondom neki hogy most nem alszunk és már nem is kéri!
2014. okt. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam is nagy mam cumi rajongó! Szétrágott már párat, de még nem tudom elvenni tőle a cumit, 23 hónapos lesz jövő héten! Már csak alváshoz használjuk, egyszerre 2-3 darabot, hogy mindig találjon egyet, de az összes defektes lesz egy idő után. Minden este szakításos tesztet végzek a cumikkal, aminek leszakad a vége, az megy a kukába... Nekünk sem jutott eddig eszünkbe semmi jó megoldás..
2014. okt. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kisfiam ez ev elejen kezdte ezt csinalni, akkor volt masfel eves. Egyetlen het alatt kiragta mint a 8 cumijat! (szinten MAM, a szilikonos)

A megoldas nalunk a MAM latex cumija lett! Abbol is letezik 6+ bar egy leheletnyit kisebb mint a szilikonos. Ra is van irva hogy harapasallo. Nem mondom, elegge ragcsalja a kisfiam ugyhogy elobb-utobb ez is megadja magat de eleg sokaig birja! Ev eleje ota harmat ragott meg csak szet belole :-) Es az ara is barati, 4-500 forint a hipermarketekben.

Viszont kicsit nehezen fogadta el, nem tetszett neki eloszor, de hajthatatlan voltam, ezt raghatja, a szilikonos csak alvocumi. Most mar kimondottan szereti ezt ragcsalni.

2014. nov. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!