Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy gyerek apróban rajzol,...

Ha egy gyerek apróban rajzol, de óriás betűkkel ír, akkor kicsi vagy nagy az önbizalma? Van még ilyen gyerek?

Figyelt kérdés

A rajza nagyon részletes, szinte elveszik bennük, a legkisebb részletet is kidolgozza, így gyakran lemarad a kép egy része és hát viszonylag kicsik a papíron a dolgok, bármit is rajzoljon, az írása pedig átlagosan szép, de mindig túl nagyok, magasabbak és szélesebbek a betűi, sosem fér el megadott helyre.


Pont most néztem egy videót írás és rajzelemzésről, és eléggé ellentmondóra sikerült ez a gyerekemnél.


2023. okt. 11. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kicsi. Vagy nagy.

Mondjuk ebből rájöhetnél, mennyi értelme van a dolognak...

2023. okt. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Gyereknél nem számít ha esetleg most tanult meg írni.
2023. okt. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kialakult ìràskèpnèl szàmìt a lefelè/ felfelè menő sor, betűk mèrete, kerek betűkben a karika szabályossága.

Kicsi gyereknél mèg nem lehet semmire sem következtetni.

2023. okt. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem most tanult meg, ez a negyedik éve.
2023. okt. 12. 05:47
 5/6 A kérdező kommentje:
A többi oké, szépen rajzol, színesen, kellemes látvány, részletes, az írása is szép és korrekt teljesen, csak a méretkülönbség furcsa és gondoltam megkérdezem. A sorai tök okék, a betűi többé kevésbé szépek, nem tökéletesek, de szépek, de mindig nagyok. Aztán mikor nem fér ki, és látja, akkor persze benyomorítja a helyre a maradék részt hangyabetűkkel de a szó elején még góliátbetűi voltak.. de nyilván meg kell oldania a feladatot, hogy beférjen szóval ez nem zavar, csak érdekesnek tartom, hogy rajzban aprócskán leragadva a részleteknél kezd és nem is vált át nagy és lendületes rajzra, addig írásban tényleg hatalmas, lendületes, kerek "gyöngybetűi" vannak. Gondoltam rákérdezek, ha már pszichológusnál is van rajzelemzés, grafológiát meg külön tanfolyamon tanítanak, hogy ütheti egymást a kettő méretezése. Szerintem is marhaság amúgy az egész, csak ha már hallottam róla utána kérdezek.
2023. okt. 12. 05:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen kis korban nem számít,csak ha már kialakult az írásmódja vagyis max gimnazista korban.
2023. okt. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!