Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen személyiségű rák jegyű...

Milyen személyiségű rák jegyű babátok/kisgyereketek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam 15 hónapos. Babának nagyon jó volt, nem volt sírós, csak akkor sírt, ha álmos volt vagy éhes, semmi másért. Most már van akarata, de nem mondhatom, hogy rossz gyerek, ha valami nem úgy van ahogy ő akarja, sír ugyan, de látványos, durva hisztiket nem csinál. De gondolom a gének kérdése is, apukája nagyon nyugis, én már kevésbé :)
2010. okt. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az én kisfiam is 15 hós :)

Alapvetően nyugodt gyerek tényleg csak akkor sír ha valami baja van. Feleslegesen nem hisztizik. Érzékeny. Ha egy kicsit erőteljesebben szólok rá akkor elsírrja magát ( nem sokszor volt csak ha épp minden összejött és ő valami rosszat csinált ) szerintem jó gyerek elvan magában is szépen eljátszik. Ragaszkodik szüleihez. Mármint vágyik a közelségre. Elmarad a nagyszülőkkel akár több napig is.

2010. okt. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 15 hónapos. Nagyon érzékeny, ha kisgyereket/babát sírni lát, ő is sírva fakad, legyen az élőben v. a tv-ben. Nem rossz gyerek, de ő is iszonyat hisztis, és akaratos, de ez most ilyen korszak nála. Bár az utóbbit lehet sosem növi ki, szerintem tőlem örökölte.
2010. okt. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

28 hónapos a lányom és rák jegyű mint én is. (szülinapi ajándék lett nekem)

Totoálisan olyan gyerek mint az a horoszkópban le van írva.

Személyiségvonások:

Intuitív és fantáziadús.

Gondoskodó és odaadó, ragaszkodó.

Védelmező és nagylelkű.

Okos és megfontolt.

Túlérzékeny, érzelgős és sértődékeny


Rettenetesen ragaszkodó, főleg hozzám.

Ha valakit szomorú vagy sír rögtön megvigasztalja.

Nagyon okos, könnyen tanul.

Imádja a vizet és mindent ami a vizhez köthető. (akváriumot kellett neki venni halakkal.)

3 hónapos kora óta járunk vele úszni, az első pillanattól kezdve szeretett fürödni. ha kimarad egy úszás óra már cirkuszol.

Nagyjából ennyi.

2010. okt. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!