Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik szép név? Karolina,...

Melyik szép név? Karolina, Kinga, Viktória, Alíz, Adrienn, Janka, Kitti, Noémi, Flóra, Zita.

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 14:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
73%
Karolina és Alíz! A többi is szép, de olyan megszokottak és gyakoriak mostanában. A Karolina és Alíz viszont nagyon ritka nevek. Karolinát csak egyet ismerek, Alízt egyet sem. De nem is az a lényeg, hogy melyik név milyen gyakori, a Karolina és Alíz a legszebb nevek ezek közül. Mindkét névről egy bájos kislány jut eszembe. A becézésük is aranyos. :)
2010. okt. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Adrienn, Kitti, Flóra. :)
2010. okt. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Az Alíz nevet én szeretem, csak nem magyaros formában; még a német Alix is jobb az én fülemnek, de minden bizonnyal azért érzek így, mert volt pár olyan "ismerős", aki ezzel a névvel élt és eléggé rossz életű lány volt; ugyanez a véleményem a Kingáról és a Kittiről is. Persze, ez nem lehet döntő szempont, de valahogy ha az embernek nem egy bájos kislány jut eszébe a nevek hallatán, akkor jobb ha azokat elteszi pandóra szelencéjébe és nem is szabadítja ki.

A Karolina szerintem szép; volt egy film, ahol így hívták a model lányt; imádtam. A Viktória, ne haragudj én mindig filmekhez kötöm az elképzeléseim; szóval a Harry Potter Victorie-ja jut eszembe, így tetszik. A Noémi nagy kedvencem, bár sajnos mindig eszembe jut Hajdú Péter. A Flóra, na az meg hupikék törpikék....ott volt a virágtündér neve, ezért nagyon szeretem. A Zita olyan erős, energikus név; bár én nem választanám. Az Adrienn nem tetszik, pedig én is az vagyok, de nemszeretem...snassz és nincs értelmes jelentése sem.

2010. okt. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

1. Zita (így hívják anyukámat :)

2. Karolina (így pedig a legjobb barátnőmet)

3. Viktória

4. Flóra

5. Kinga

6. Kitti

7. Noémi

8. Adrienn

9. Aliz

10. Janka

2010. okt. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
NOÉMI!!
2010. okt. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Szerintem a Janka. Ritka név, és szerintem ezért is szép. A többi sokkal sűrűbben használt név. Azok is tetszenek, de nekem mindig is a Janka volt a nagy kedvencem :)
2010. nov. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
32%

Karolina: háát nemtom, nekem nem fekszik

Kinga: ez se igazán

Viktória: iszonyat gyakori, ezért ez se :S

Alíz: bocsii..:S nemm.

Adrienn: szép

Janka: nekem erről vmi állat jut eszembee.

Kitti: szép

Noémi: szép

Flóra: nem rossz

Zita: tetszik,bár elfogult vagyok, igy hivják a legjobb bnőm.

2011. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 piriiiiii ***** válasza:
Karolina és a Janka. Egyébként mind szép... valakinek.
2013. máj. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Adrienn :)
2013. dec. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Amit szerintem NE:Karolina Kinga Alíz Kitti noémi flóra zita

Ezek tetszenek:Viki, Adrienn Janka

2015. ápr. 26. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!