Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor tudatosult benned, hogy...

Mikor tudatosult benned, hogy most már biztos, hogy nem lesz gyereked?

Figyelt kérdés

Hány éves voltál? Saját döntés vagy nem lehetett?

Kort és nemet is írjatok.



2023. okt. 30. 10:19
 1/8 A kérdező kommentje:
A kategóriát elszúrtam szerintem.
2023. okt. 30. 10:20
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

40.


Nem lehetett.

2023. okt. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
6 év próbálkozás után. Belefáradtunk a reménykedés és csalódás körforgásába, felfogtuk, hogy ha eddig nem, akkor ezután sem fog sikerülni. Eldöntöttük, hogy amint beköltözünk a házunkba (akkor kezdtünk el nézelődni), elindulunk az örökbefogadás útján. Még nem költöztünk be, mikor megfogant a nagylányunk, semmit nem csináltunk máshogyan. 🥹 A kicsik pedig első-második hónapban, ahogy elkezdtünk próbálkozni.
2023. okt. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Sosem akartam és szerintem nem is fogok akarni soha, nem nekem való a gyereknevelés.
2023. okt. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Jó lenne, ha több ember is beismerné magának, hogy nem való neki sem gyerek, sem a gyereknevelés, mint a 4-es is.

Így kevesebb elhanyagolt és elcseszett életű felnőtt "gyerek" élne a világon. 😄

2023. okt. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
17-18 évesen, hogy nekem nem kell gyerek. 35 leszek, azóta sem akarok, és ez nem fog változni. Jó az életem kötelező tartozék nélkül is.
2023. okt. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én olyan 16 éves korom óta érzem úgy, hogy nem szeretnék gyereket. Több okból is: Első és legfőbb ok, hogy nem szeretnék gyereket.

Második, hogy nincs normális stabil párkapcsolatom.

Sem biztos anyagi hatterem.

+ Már lassan öreg leszek gyereket vállalni..

Szóval így összességében ezért nem lett, de megmondom őszintén nem bántam meg. Inkább ez mint, hogy sz*r szülő legyek és legyen egy boldogtalan nélkülöző gyerekem.

2023. okt. 30. 19:55
 8/8 anonim ***** válasza:

30 éves korom körül tudatosult.

Nem lehetett.:)

dec. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!