Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy éreztétek magatokat...

Ti hogy éreztétek magatokat az esküvőtök után? Rögtön tudatosult bennetek, hogy már házasok vagytok?

Figyelt kérdés

Egy hete házasodtunk össze, és valahogy nehéz megszokni a gondolatot. Mármint azt, hogy már feleség vagyok, és nem barátom van, hanem férjem. Múltkor is úgy lettem bemutatva valakinek, hogy X. Y. felesége, és pár pillanatig csak néztem hülyén, mire leesett, hogy ja tényleg, rólam van szó, házasok vagyunk.


Ez normális? Nálatok is így volt? Mennyi időbe telt nektek "hozzászokni" a dologhoz?



2015. jan. 19. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én férj vagyok, de bennem gyorsan tudatosult hogy már férj vagyok, mert rövidesen apa is lettem.
2015. jan. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Már az esküvőn tudatosult bennem. Igaz, mi nem éltünk együtt előtte.
2015. jan. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nehéz volt megszokni, van h még mindig idegenül hangzik, vagy férjem helyett azt mondom párom....pedig mar 4 hónapja volt az eskuvonk. Fura de jo érzés amúgy :)
2015. jan. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Fura volt tényleg. Persze, agyilag az ember tudja, de nekem pl. nehéz volt átszoknom arra,hogy a párom már a férjem.


Nem tudom mennyi idő telt el, de fokozatosan szoktam hozzá:) Nekem sem ment elsőre.


Ma meg már a világ legtermészetesebb dolga, az is, ha azt mondja rám a férjem, hogy a feleségem vagy néha csak a zasszony:)

2015. jan. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az elején nekem is furcsa volt, főleg, hogy előtte külön volt a "tiéd", meg az "enyém", utána meg már a "miénk" volt, ami nagyon melengető érzés, ahogy az is, ha a feleségeként mutat be, vagy ha én a férjemként mutathatom be. Mi sokat ízlelgettük ezt a két szót, pár hónap alatt megszoktuk, és az elején is furcsán jó érzés volt, nem szimplán frcsa.
2015. jan. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi 2 eve hazasodtunk, de meg mindig fura:D
2015. jan. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!