Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van ebben a kategóriában...

Miért van ebben a kategóriában ennyi gyűlölködő nő, anya?

Figyelt kérdés
Ma már megint láttam egy kérdést, ahol szétcsesztették a kérdezőt, de kb minden napra jut egy ilyen kérdés, ahol nem is értem mi okból jön pár frusztrált nő és akár egy tök normális kérdés alá is olyan stílusban írnak,hogy csak lesek. Én nem szoktam kommentelni, csak olvasgatni itt, de hát szörnyű,hogy a nők mennyire ki tudnak magukból fordulni és nekiesni olyannak, aki tájékozódni akar, vagy feltesz egy kérdést. Most biztos majd engem is az anyámba küld pár jómadàr, de én ezt akkor sem értem. Nekem valahogy sokkal könnyebb jófejnek vagy épp semmilyennek lenni ,mint gyűlölködni, az több energiát vesz el.
2023. nov. 3. 12:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Én azt figyeltem meg, hogy ezeknél van egy ilyen kollektív öntudat, aminek a segítségével közös erővel, erőből nyomják el azokat akik más elveket vallanak.


Nézz meg egy kérdést, ahol valakinek eltér az egyébként tök korrekt véleménye, vagy csak kritizálni meri őket, akár finoman udvariasan.

Közös erővel lepontozzák, ha lehetne, még negatívot is adnának.

2023. nov. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Itt most csak az anyákat látod a téma miatt, de ha úgy máshol is szétnézel, akár más fórumokon vagy szimplán kint az utcán, rengeteg ember megkeseredett, és frusztrált.

Itt meg név, arc nélkül lehet kiélni a másikon a frusztrációdat, és cseszegetni bárkit.

Alapból a lakosság mentális állapotával vannak nagy bajok.

(Most én leszek a földig lepontozva, de sajnos nekem ezek a tapasztalataim)

2023. nov. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%

Igen tényleg így van ,én apa vagyok és érdekel a gyereknevelés.

És feltettem egy kérdést,hogy másnál is előfordul,hogy közel 4 évesen karmol a gyerek.(csak minket mást nem)Ès amit kaptam hideget, meleget

A b@szatlan, elvált, frusztrált anyukáktól 😄

A gyerek kinőtte egy hónap múlva a dolgokat ahogy a bölcsit abbahagyta.

2023. nov. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hát mindhàrmótoknak igaza van. De én csak lesek,mikor egy tényleg full normálisan megfogalmazott,nulla provokációt tartalmazó kérdésre jön 25 olyan válasz, hogy rendesen sajnálom szegény kérdezőt, mert nyilván nem unalmàban tette fel a kérdést, mégis a torkânak ugrott mindenki.
2023. nov. 3. 12:27
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

Nézz bele egy állatbarát facebook csoportba!

Ott durvább dolgok mennek

2023. nov. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
25%

Engem ne sajnálj 4es de igazad van.

Leoltom az ilyen anyaviperàkat😄

Nem tehetek a túlsúlyról,menopauzàról,hogy nem szeretnek oràlozni és a férj máshol megkapja a szar fizetèsről stb

3as vagyok

2023. nov. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom láttad a lombikos anyuka kérdését. Szegényt nagyon megsajnáltam, mert szerintem ok nélkül voltak vele bunkók.

(#2-es válaszoló vagyok)

2023. nov. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
7-es! Aha, ma pont rá gondoltam. Azért is írtam ki kérdést ,mert nagyon hasonló a helyzetünk és bevallom, engem is rosszul érintettek a reakciók , na és emiatt erősödött bennem az, hogy nem írok ki ilyesfajta kérdést, mert annyi bunkó van itt, akik elvileg anyák (bár nem tudom mit tudnak tanítani így a gyereküknek),hogy engem is tuti szétcsesztetnének. De ez mire jó, nem is értem. Ha segíteni nem tudok, ártani nem fogok. Legalábbis így gondolom én.
2023. nov. 3. 12:38
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Másik tipikus azért nem beszél mert nem mondókàztàl vele,leszartad stb,nem mesèltèl neki,nem kommentàltad.

Csak ez lehet az ok ,ja meg autista

2023. nov. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

8 éve voltam itt sokat és akkor is voltak ilyen hozzászólások, hogy régen ez a csoport milyen támogató volt most meg nem.


Szóval az nem igaz h bezzeg régen.


Sok családban van nehézség, szerintem aki frusztrált az itt teszi ki. Én is megfogadtam már hogy nem írok ki kérdést mert ha nem nekem akkor az egyik válaszoló nak esnek úgy neki hogy a válaszokat is elviszik.


Amúgy párkapcsolat és szexuális témában is sok a köcsög névtelenül, érdekes hogy privátban viszont nekem jobb tapasztalataim vannak

2023. nov. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!