Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van ebben a kategóriában...

Miért van ebben a kategóriában ennyi gyűlölködő nő, anya?

Figyelt kérdés
Ma már megint láttam egy kérdést, ahol szétcsesztették a kérdezőt, de kb minden napra jut egy ilyen kérdés, ahol nem is értem mi okból jön pár frusztrált nő és akár egy tök normális kérdés alá is olyan stílusban írnak,hogy csak lesek. Én nem szoktam kommentelni, csak olvasgatni itt, de hát szörnyű,hogy a nők mennyire ki tudnak magukból fordulni és nekiesni olyannak, aki tájékozódni akar, vagy feltesz egy kérdést. Most biztos majd engem is az anyámba küld pár jómadàr, de én ezt akkor sem értem. Nekem valahogy sokkal könnyebb jófejnek vagy épp semmilyennek lenni ,mint gyűlölködni, az több energiát vesz el.
2023. nov. 3. 12:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Hát régen nem annyira olvasgattam itt, szóval nem tudom. De ez a mostani helyzet elkeserítő.
2023. nov. 3. 12:52
 12/19 anonim ***** válasza:
28%

"Gondolom láttad a lombikos anyuka kérdését. Szegényt nagyon megsajnáltam, mert szerintem ok nélkül voltak vele bunkók"


Én nem kommenteltem ott, de most őszintén, az is milyen kérdés már, csodálkozunk, hogy ilyen válaszok jönnek? Most valakiben tényleg felmerül kérdésként, hogy más is izgul-e terhesen a dolgokon, mikor a csapból is az folyik, hogy igen, ehhez a gyk-n kell kérdést feltenni?


Érted, ahogy mondják, hülye kérdés, hülye válasz. A kérdések többsége meg tényleg abszolút hülyeség, teljesen kézenfekvő, egyértelmű dolgokat kérdeznek sokszor, meg napi 10-szer, hogy lehet-e terhes, mit csodálkozunk akkor?

2023. nov. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Derjaderja ***** válasza:
100%

3, 6.

Szóval felületesen ítélkeznek a "b.szatlan, frusztrált, csóró anyaviperák?" 😶

2023. nov. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekkel kapcsolatos témákban a nők, anyák mindenhol ilyenek. Nagyon sokan hiszik azt, hogy az ő seggükből süt a nap és a másikat meg kell győzni, le kell nyomni, ő ettől valaki. Szerintem baromira sokan unatkoznak otthon és lfasznak nem érzik magukat, nemhogy jónak és mások rugdosásában lelik örömüket.


A lombikos anyukát én is nagyon sajnaltam :(

2023. nov. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

12-es, csak egy kicsi beleérzés szükséges ahhoz, hogy az ember lássa, hogy ott nagyon nem az volt a lényege a kérdésnek, hogy más is stresszel-e (hiszen igen, nyilván stresszelnek, ezt minden épelméjű ember tudja), hanem egy "segélykiáltás" valakitől, akinek valószínűleg nincs olyan támogató közege, akihez fordulhasson, nem érzik át, min megy keresztül, stb. Ráadásul ez a "csodás" magyar terhesgondozás is csak arra jó, hogy ha lekapjanak a tíz körmödről, ha 5 kilóval többet mertél hízni, mint ami a nagykönyvben meg van írva, de lelki, mentális támogatást nem kapsz, hacsak nem fizetsz ki iszonyatos pénzeket érte. Márpedig, aki a lombikig eljut, az ritkán marad lelkileg ép, mert ott aztán van veszteség, gyász, szomorúság, sokszor évekig tartó huzavona. Ha ehhez társul egy eleve aggódósabb, az átlagnál érzékenyebb személyiség, akkor ez lesz belőle. Ráadásul, ha az anyagiak nem is jelentenek akadályt, pszichológushoz fordulni nagyon sok helyen stigmatizált, még a tanultabb rétegebb körében is, nemhogy a kevésbé tanultaknál.

Semmi baj nincs azzal, ha valaki nem akar szerinte hülye kérdésekre válaszolni, meg azzal sem, ha nincs türelme hatszázadszorra is elmondani ugyanazt. Nem kötelező. De nem kötelező belerúgni az amúgy is földön fekvőbe.

2023. nov. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Fuh volt egy kérdés a bébiszitterekről és máris utolsó senkik voltak, akik igénybe vettek akármilyen segítséget 😵

Elképesztő hogy el tudják hordani azokat, akiknek valamiben segítség kell.

2023. nov. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az emberek nagy része valóban itt adja ki magából a saját frusztrációját, ahogyan a 2-es is írja, névtelenül tudnak beszólogatni, meg van nagy arcuk, de személyesen már biztos hogy nem mernének ilyeneket mondani. 😀😉
2023. nov. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Például valamelyik nap írta ki valaki ezt a kérdést, amivel nekem semmi bajom nincs, és erre is olyan válaszok jöttek, hogy a szemem felakadt.

Ez a "ejtsen már valaki teherbe, és foglalkozz a saját életeddel" komment fingom sincs hogy jön ide..😅😅



https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szule..

2023. nov. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Oh, apropó, most látom, törölték azt a választ, hehe 😄


#17, #18 voltam.

2023. nov. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!