Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy tudom elengedni azt ha...

Hogy tudom elengedni azt ha utálok valakit és emiatt folyton stresszelem magam, féltékenykedek, gyűlölködök. Ezen hogy tudnék változtatni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy rossz tulajdonság de hónapok óta próbálok megváltozni és nem megy.
2023. máj. 23. 13:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Koncentrálj másra.
2023. máj. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Vállalj gyereket és előjön a szeretet. :)
2023. máj. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Másokon stresszelni, gyűlölködni, féltékenykedni improduktív energiapazarlás, gyakorlatilag magaddal cseszel ki. Rosszabb esetben termeled a rákos sejteket is.

Engedd el!

2023. máj. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Én a másik oldal vagyok. Engem a munkahelyemen úgy gyűlölt egy munkatársnőm, hogy ha csak annyit mondtam, hogy "a", már elkezdett üvölteni, látszott rajta, hogy rosszul van tőlem. De szerencsére már elment innen. Ez lett a megoldás.
2023. máj. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Átérzem a helyzetet. Én úgy tudtam változtatni a helyzeten, hogy kibasztam az illetővel (bosszút álltam). Nekem segített. :) Helyrebillent a mérleg nyelve.
2023. máj. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
napi 3 lesza rom tabletta mig elmulik.
2023. máj. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#3

Igen tudom. Ez volt a kérdés hogy mi segít rajta

2023. máj. 24. 09:20
 8/12 A kérdező kommentje:

#5

Ez az én meglátásom is, és gondolkozás nélkül ezt csinálnám 😅

Vagyis csináltam volna..

Tudom hogy nem ez a helyes megoldás és ettől én válok olyanná mint akit utálok .. Ezt pedig nem szeretném. Ezért próbálnék változtatni magamon pozitív irányba.

Sajnos eddig vele kapcsolatban az tett boldoggá ha sikerült "legyőznöm" és kicsesznem vele. De csak vele. Másokkal szemben nagyon empatikus vagyok és nagyon nagy szivem van. Ez az egy személy van aki "elront" és mérgező leszek én is.

2023. máj. 24. 09:25
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

Kid ez neked?

Mennyire függsz tőle?

Mennyi időt töltesz vele egy fedél alatt?

Azt már meg sem merem kérdezni, hogy mit követett el ellened?

Ezektől a válaszaidtól függ, hogy mit is lehetne tanácsolni.

2023. máj. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
26%

#8 "Tudom hogy nem ez a helyes megoldás és ettől én válok olyanná mint akit utálok"


Ez nem igaz, mivel neked okod van f.sznak lenni, neki meg gondolom nem volt. Ez egy lényeges különbség. :)


(5-ös voltam)

2023. máj. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!