Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 18 évesen korai gyereket szülni?

18 évesen korai gyereket szülni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem attol fugg mik a korulmenyek!

amugy azt vallom h sose lehetunk elegge felkeszulve, de a gyerekkel egyutt megszuletik az anya is!

2010. okt. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok, és múlkor lecsúszott a gumi... 72órást nem irathattam fel, mert nem szedhetek be hormonális gyógyszereket... Ha összejött a terhesség, nem szeretnénk elvetetni.
2010. okt. 19. 21:30
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Van munkaviszonyod? Megfelelő lakásod? Fel tudod nevelni a picit akkor is ha apu lelép? Mert gondolom ő sem sokkal öregebb. FEl tudod nevelni úgy,hogy nem a szüleid nyakára mentek, nem utolsó sorban fel tudod fogni, hogy a hülyeségeknek a tiniéveknek és spontán dolgoknak vége a következő 20 évre? Ha ezekre igen a válasz akkor szülj. Bár kizártnak tartom, hogy egy 18 éves 20-22 évesen nem bánja, meg hogy ő már nem vetheti bele magát meggondolatlanul az életbe.
2010. okt. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Párom idősebb nálam, de nem írnám le, mennyivel, mert nem akarom hallgatni az okoskodásokat. Neki van egy jól fizető állása, lakása. Én most érettségizem majd májusban. Ő már nagyon szeretne gyereket, de azt mondta, vár rám, ha én még nem: de ha most becsúszott, nem fogom elvetetni.
2010. okt. 19. 21:34
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Most nem az a lényeg, hogy a párodnak mennyi jövedelme lakása van. Az a lényeg, hogy neked van e jövedelmed, munkád. Nem lehet egy férfira támaszkodni, nem neki szülöd a gyereket, hanem kettőtöknek. Egyébként igen, korai, miért is ne volna korai, hisz még semmit sem éltél, semmit nem tapasztaltál.
2010. okt. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha te úgy érzed hogy fel tudod nevelni, jó anyja leszel akkor hajrá. 19 éves vagyok 2 hónap és 20, és egyáltalán nem bántam meg hogy becsúsztak a csajszijaim.

Soha nem lettem volna arra képes hogy elvetessem őket.

Mindenük meg van, és meg is fogom nekik adni azt amit kell, még ha én éhen halok akkor is. Bár ilyen nem lesz.

4 hós csajszik anyukája :)

2010. okt. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én fel tudnám:) párom is nagyon szeretné, jó apa lenne, már a házasság is szóba jött. Én sem lennék képes elvetetni, főleg így, hogy meg tudnánk adni neki mindent. Gratulálok a babáidhoz:)) ha nem bánod írok privit.
2010. okt. 20. 00:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Uccsó vagyok. Nyugodtan.
2010. okt. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ment:)
2010. okt. 20. 01:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!