Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Szülés után mennyire...

Anyukák! Szülés után mennyire adtok magatokra? Miben teljesedik ki a nőiességetek?

Figyelt kérdés
Mennyire öltöztök ki? Sminkeltek? Délutáni séta?
nov. 11. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Előtte sem sminkeltem ,szóval az eleve kiesik.

Kiöltözni max az orvosi, védőnői rendelőbe vagy ha megyünk valahova. De ez olyan kiöltözés hogy egy farmer és egy jobb felső.

Délutáni séta általában mindig van.

7 hónapos, de még mindig úgy érzem hogy nem szedtem teljesen össze magam.

Kb egy hónapja vigyázott rá anyu, akkor mentünk el kikapcsolódni, na akkor kiöltöztem. Ott tetszettem is magamnak.

A nőiességem jelenleg ebben az egy alkalomban teljesedett ki. Még összerakásra vár:D

nov. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Ugyanúgy mint előtte. A kórházból úgy jöttem ki ahogy bementem. Farmerba , sminkbe. Nme értem ha valaki nőies volt gyerek előtt és terhesen, mi változik azon kívül, hogy megszuletett a baba? Attól még igényed van rá. Vagyis kéne hogy legyen. Ez nem olyan amit elhagysz, ha hozzatartozik a személyisegedhez. Ha eddig is csak akkor néztél ki normálisan ha mentél valahova akkor elhiszem hogy megerolteto. De ha ez a minden napod természetes rutinja, hogy megcsinálod a hajad, alapsmink és szép ruha akkor ugyanígy van szülés után is. Kit érdekel ha elmegyek valahova hogy nézek ki? A férjem ne cska lebufizett mackoba lásson már, igenis leggings, passzos felső, nem lettem 50 éves asszony attól hogy szültem. Ez egyenes út a szexualitás elvesztesehez.
nov. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Ahogy a kettes. Próbáltam a lehetőségekhez mérten nő maradni. Egy színezett hidratáló, egy pici pirosító, a szemöldöm megcsinálni, mert nekem szörnyen ritka, egy szempillaspirál. Megfésülködni, fogat mosni. Otthon is azért próbáltam nem a legszakadtabb ruhát felvenni. Cicanadrág, póló. Szerintem azzal nem lehet mellényúlni. Sétákhoz is normálisan felöltöztem.
nov. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
A kérdést se értem. Nőiességem "teljében" érzem magam pl: ebben a pillanatban is, amikor náthásan, gethesen kínlódok itthon pólóban (egy 8+ éves szoptatós póló van rajtam pedig 1,5 éve nem szoptatok, de szeretem ezt a pólót, mert mellnél dupla anyag és nem kell alá top se), melegítőben pihenek, míg a gyerekek a játszótéren vannak az apjukkal. Sőt, wc-pucolás közben is abszolút nőnek érzem magam.
nov. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Én a nőiségemet nem öltözködésben es sminkben élem meg. Anya vagyok, gyereket szültem, szoptatok, ennél nőiesebb dolog nem létezik. Nyilvan nem vagyok igénytelen, de az nem a nőiségem megélése, hanem alap.
nov. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Semmit nem változtam, leszámítva, hogy a leengedett hajat lecseréltem -copf, konty, hátratűzésre.


Ha elmegyünk kiöltözöm, erősebben sminkelek az alkalomhoz illően.

Ha itthon vagyok, csak enyhe szemöldök, szempilla.


Itthon sem vagyok szakadt/ kinyúltban, csak ha takarîtok

nov. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Én leginkább a férjemmel való szexben élem meg a nőiességemet :)
nov. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Én nem vagyok nagy sminkes, de ugyanúgy mosok hajat, tiszta ruhát veszek fel, ha összeken a gyerek valamivel, lecserélem, nem hordok foltos ruhákat. Járok pedikűröshöz, hogy karban tartsa a lábam, szőrtelenítek, körmeim/fogaim mind ápoltak, figyelek magamra. Az, hogy egy dechatlonos sport ruhában megyek ki a játszótérre, smink nélkül, esetleg egy sima farmer-póló kombóban, nekem nem igénytelenség, nem fogok kisestélyiben homokozni.
nov. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
18%

Sose adtam magamra ennyire. Most igazán érzem, hogy élek, és van okom adni magamra, mert más valakit is táplálok, és más valaki is a felelőségembe tartozik.


A szeretetemben, az óvásomban, a gondoskodásomban, a fáradthatatlanságomban, és minden ilyenben.


Nem szoktam nagyon felöltözni. Nem az a természetes.


Nem sminkelek, és nem sminkeltem sose. Nagyon nem nőies dolog, sőt az ellen való.


Délutáni séták is vannak, de ennek nem sok köze a nőiességhez.

nov. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!